Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrzim ponedeljak, a bogami i utorak, sreda je vec onako, chetvrtak josh i djene-djene, petak ok, subota rulez, nedelja je vec malo frka poshto je sutra ponedeljak. Ovaj posao je postao pakao - svaki radni (a ponekad i neradni) dan mi tegle zivce k'o da su lijane... Manje sam se cimao dok sam radio grafiku za vesti na televiziji.

I da, jebala vas Angelina [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

hvala srbo....

btw juche 2 ispita u jednom danu, nisam ih loshe odradio ali danas josh osecam posledice takvog muchenja. Slusam ziku i planiram kako da potrosim neki svoj honorar - da li da se castim necim dobrim ili da to malo razvuchem pa da imam da pijem kocu koliko hocu svaki dan do nove godine :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma ja kad upadnem u taj sugavi bus samo gledam da negde sednem i da zakucam, probudim se tek oko 11 ujtru a na poslu sam od 9, do tada sam zombi :)

pa pazi mene tesko mozes promasiti, grmalj od dva metra :)

takvi ne dolaze u serijskoj proizvodnji :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ma ja kad upadnem u taj sugavi bus samo gledam da negde sednem i da zakucam, probudim se tek oko 11 ujtru a na poslu sam od 9, do tada sam zombi :)

pa pazi mene tesko mozes promasiti, grmalj od dva metra :)

takvi ne dolaze u serijskoj proizvodnji :)

Ma znam, sad sam te snimio i znam gde ulazis u bas i gde izlazis [:D]

Link to comment
Share on other sites

Doshao kuci ranije, pobegao sa smarachke shljake.

offtopic: Kole je vickast u poslednje vreme - mora da su ga zamenili u nekim deutsche klonom dok je bio u Shvabiji [;)]

edit: ispravljeno chika pajseru :)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ruuuzhiiiicaaa siiii biiilaaaa saaadaa aviiisheee niiisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

more alko'ola ne mozh isprati ovu dtugu....

nego.. el ima neko : TVOJA GLATKA KOLENA od grupe PRO :) treba mi ta pesma.. ako ima bolje z adrogiranje ne znammmmmmmm...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...