Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

die emo's... btw kad smo vetj kod emo's-a, jel neko video onaj novi spot od onih pederchitja tokyo hotel? I dalje mi je teshko da poverujem da je ono sranje musko... C c c... ode sve u qrac, odo na trening

druže, molim te da se sledeći put ogradiš, pošto se na ruru emo koristi u izvornom značenju, dakle ne mislimo na phoreweroa nego na sebe :))

Link to comment
Share on other sites

Evo me kuci, menjam pelene :)

akfakyfebfnasbf - a ovo kaze sinak :D

mali je talentovan...josh malo pa ce da ode AFK ;o))

elem ja bio waaay afk 3 dana....odmorio dushu bash, bash valjano...i sad 2 sata blejao po forumu da vidim sta ima...da stvar bude josh gora i laki je doshao na forum nakon x dana sad kad kliknem na view new opet ce da bude 6 strana novih postova...all by lauackauzxuy...=o)))

Link to comment
Share on other sites

da stvar bude josh gora i laki je doshao na forum nakon x dana sad kad kliknem na view new opet ce da bude 6 strana novih postova...all by lauackauzxuy...=o)))

zdravo kole, kako si? ;)

Konachno se malo vishe i bolje odmorio, nedelja mi je bash bio smoren dan nesto, danas krenulo fino, pa me onda nesto zabolela glava, ali srecom prestala je relativno brzo pa sam nastavio sa vidjanjima raznoraznim.

Onda seo da cekiram forum, bilo suvishe strana da bih bash svaki topic gledao, ali sam opet "ubio" oko 2 sata.

Ukratko, bilo fino na moru, bas sam se lepo odmorio, ne zvoni telefon, nema interneta, nema kompova, televizor prakticno nisam ni gledao, more, odmor, fino bash. Sad valja zapeti, septembar i oktobar su kljucni za postavljanje temelja za naredni period.

Link to comment
Share on other sites

jevo odspavao juche, probudio se oko 22h onda spremio neko meso, ispohovao ga i mmm delikatessen, ondak izblejao sa ortakom jednim i tjaletom gde smo prichali o nameshtanju zvezda i urbanim mitovima. zakuntao do jutros i voila.. work work work.. or smthng..

a vi kako te?

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...