Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ivane_ mora da je od tvoje bivshe bivshe muzh bengisao tu njenu ortakinju pa je uzdahnula tvoje ime pa joj zapretio ololo

elem... lego sam iz nekih nepoznatih razloga u 12h mi se sada podigao sistem (ne... ne to perverznjaci jedni... :P) i ne spava mi se uopshte... pa tju da izblejim malo, slusham ziku..

btw. skinuo sam Pabla Franciska stand-up show i lik je nenormalan :))

kao imitira kako se seksaju matori ljudi i kao ne psuju... i sad ovaj oldie pricha "... take that u nickampoop, u know u want it u blockhead, comon, that feels good u macaroni ears, whos your daddy? whos your granddaddy? whats my name?? tell me name!! ay yay yay yay yay [:D] ... "

olo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

I tako. Radio sam na snimanju reklame u petak od 20h do 6h, i u subotu od 20h do 9h. Bio sam veliki entuzijasta kada sam pomislio da cu stici na Adu.

U svakom slucaju, kresnem komp, odem na internet, tek u jednom trenutku cujem ja iz kucista kako se nesto gasi. Deluje kao hdd, ali radi mish na ekranu. Kliknem ja win explorer, kad ono nece, ali radi jebeni mish, sve ostalo nista. Resetujem, bios ne prepoznaje hdd. Ishtekam, ushtekam i evo sad radi. Nista ja ne razumem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

no can do junkie.. neki drugi put... ovde sam samo dok odradim pos'o, pa bezim natrag za zr da pozavrsavam cimanje oko armije i faxa... dok meni u indexu ne bude pisalo da sam polozio termotehniku, ne postojim.

:\

cucemo se anyway ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

danas oko 16 casova sam zavrsio sa knjigom, sutra cu ceo dan da ponavljam, i u utorak sta mi bog da, mada kapiram da prolazim jer:

1) sam sabio pismeni

2) ispit je slican informacionim sistemima iz prve i druge godine

3) samo ja polazem [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

juce ceo dan u Lazarevcu radio na gajbi,iskocili mi zuljevi po rukama ;p

sinoc bio malo na akademiji (pazi,ja otisao na dnb ^^) i ubrzo zapalio na Xperiment & intellect,blejao do 6 ujutru

i ustao u 9,ishao do GROCKE JEBENE da pomognem drugarici da izbaci neka sranja iz podruma vikendice,sad dosao mrtav sam!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

svaka cast plavima........najaci fazon gledam sa kevom tekmu i kao ono komentarisem jao kako bi bio srecan da sam otisao......a kevin komentar:pa ja ti nisam rekla da je kum mogao da te ubaci kad god si hteo......poceo sam da bledim i bio je fazon hvala ti......koma......sutra na ispit sto se ucilo, ucilo se.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...