Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://img233.imageshack.us/img233/6981/img2464bf7.jpg

evo kako izgleda kosa kad raspletes riblju kost :)))

btw... ko se nasmejao za majcu nek se javi na PM :))))))))))

ja se nisam nasmejao na majcu,nego ti si mi smesan...da ti posaljem PM svejedno :))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a koji je to tvoj omiljeni lokal, posto ipak ne pije kazablanku? ;)

kako ne majkumu? po boji rekao bih da je rum based samo tako...

a lokal sam ladno zaboravio kako se zove...MISLIM da je pravo ime bilo sunshine ali da smo ga si zbog dekora na ulazu prozvali Dzhungla =o) ma mislim, jedini koktel bar u gradu sa sve onim ogromnim chashama...na pola puta izmedju fontanice na centralnom trgu i air hockey stolova =o))

Link to comment
Share on other sites

Al me ishejtova ovaj Kole.....cccccc......dobro dobro.........pamti pa vrati :P

/edit

H8 to Kole: I nista nisi pogodio o nasem letovanju...prvo nemas pojma koji ti je omiljeni lokal, pa ne znas koji ti je omiljeni koktel, a na kraju ne znas koji automobil vozim.......

u pitanju jeste Hjundai ali ne Atos nego Getz! Utatatatatataaaaaaaaaaa

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

uuu shirokooo...ima se mozhe se, what you need leo getz....elem nije ti neki hejt poradi malo na tome...i kazablanka iako je simpa/najbolja stvar tamo i dalje nije moj omiljeni koktel - to je blonde ron i o tome smo negde vetj pisali pre xy meseci...a kako se zove taj koktel bar kod onog mladog nasmejanog bugarina zaista nije vazhno, vazhno je da smo se mi lepo upijali tamo =o))

Link to comment
Share on other sites

uuu shirokooo...ima se mozhe se, what you need leo getz....elem nije ti neki hejt poradi malo na tome...i kazablanka iako je simpa/najbolja stvar tamo i dalje nije moj omiljeni koktel - to je blonde ron i o tome smo negde vetj pisali pre xy meseci...a kako se zove taj koktel bar kod onog mladog nasmejanog bugarina zaista nije vazhno, vazhno je da smo se mi lepo upijali tamo =o))

auh al je naporan......kako ono beshe: pametniji popushta? [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

a lokal sam ladno zaboravio kako se zove...MISLIM da je pravo ime bilo sunshine ali da smo ga si zbog dekora na ulazu prozvali Dzhungla =o) ma mislim, jedini koktel bar u gradu sa sve onim ogromnim chashama...na pola puta izmedju fontanice na centralnom trgu i air hockey stolova =o))

aha, znam na koji milis. E pa mi smo bili prakticno prekoputa tih airhockey stolova smesteni, a taj bar se zove nekako, mislim da mozda i jeste sunshine, ali daleko od toga da je jedini koktel bar "u gradu", ima ih jos najmanje tri. Ovaj Long Island je bas na samom trgu, kod fontane, tamo pored "HaniotiCars" rent-a-car agencije.

ahahahahahaha ali ta "ne zhelim da sam ovde, vruce mi je i pobicu vas sve kad odlozhite taj foto aparat i sklonimo se sa sunca" faca je prajsles!!!

a nije, znaju svi da sam ja uvek dobar i raspolozhen i vedar pre svega ;)

kako ovaj lale ima sexy nogice :*

nadao sam se da ce neko primetiti :*

no ipak te ovi jeftini komplimenti nece spasiti da se hladis u petak ako nas bude previshe :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...