Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahahahah olololo, ovo DS-DS-DS zvuči i izgleda ko demokratska politički korektna varijanta tehno-haus-disko tuc-tuc-tuc ritma :))))

to je zapravo predizborni psiholoshki rat - hipnozom se ubacuje subliminalna poruka da glasa za DS [:D]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

Dobro, sada malo ja. Drzim casu, pored lika koji je jedini vise gej od mene na slici. Ko je bio u aiesec-u zna na sta su sve sektasi spremni, pa suknja ne treba da cudi.

103_0409.jpg

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Dobro, sada malo ja. Drzim casu, pored lika koji je jedini vise gej od mene na slici. Ko je bio u aiesec-u zna na sta su sve sektasi spremni, pa suknja ne treba da cudi.

103_0409.jpg

vidi kole skroz levo na slici [:D]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

Dobro, sada malo ja. Drzim casu, pored lika koji je jedini vise gej od mene na slici. Ko je bio u aiesec-u zna na sta su sve sektasi spremni, pa suknja ne treba da cudi.

jesi bar prcao nesto? ja bio dvaput, samo sam duvao, cirkao, i spavao po pola sata svaku noc, koi smor :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ Sheyn: Mogu da te upoznam, skroz je dobra.

@ Luckey: Nisu mi to bile ambicije, ali da se zna da imam keca u rukavu :)

@ SATAN-3: To je kao trebalo da bude sex change vece, ribe su se oblacile kao tipovi, tako da su one ruzne postale jos ruznije i neprimetnije, a one sto su valjale nesto su postale ruzne. Dok sa druge strane, tipovi su masovno otkrivali gejizam u sebi i baaas privlacili paznju, sto se vidi.

@Ale: Grrr, ne znas sta propustas

@Kruko: Nista, nista, bio sam sve vreme pijan i naduvan spavao malo duze od tebe kada se sve sabere. Kada smo se vratili poceli su da smaraju pa sam se lagano izvukao.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ćebe \o/

Dobro, sada malo ja. Drzim casu, pored lika koji je jedini vise gej od mene na slici. Ko je bio u aiesec-u zna na sta su sve sektasi spremni, pa suknja ne treba da cudi.

img]http://www.oldschool-industry.com/avi/103_0409.jpg

brate.. mene na to nisu naterali, a nije da nisu pokušali. znači svaki put su iste fore, bezveze. smaraju.

jesi bar prcao nesto? ja bio dvaput, samo sam duvao, cirkao, i spavao po pola sata svaku noc, koi smor :(

ja sam shvatio posle prvog puta :P

@Kruko: Nista, nista, bio sam sve vreme pijan i naduvan spavao malo duze od tebe kada se sve sabere. Kada smo se vratili poceli su da smaraju pa sam se lagano izvukao.

taj rad, kad sam video prvu žurku u beogradu bio sam u fazonu "ko je upalio nikšić?"

šteta, dobra je ideja al realizacija manjka..

kalimanova ima najvise stila

i ivanova, ali tu vec ima aspekata :)

JA SAM BIO PRVI OMG

Link to comment
Share on other sites

ja sam shvatio posle prvog puta :P

pa dobro, znas da je meni prioritet da se napijem, ostalo ne mora.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ Sheyn: Mogu da te upoznam, skroz je dobra.

@ Luckey: Nisu mi to bile ambicije, ali da se zna da imam keca u rukavu :)

@ SATAN-3: To je kao trebalo da bude sex change vece, ribe su se oblacile kao tipovi, tako da su one ruzne postale jos ruznije i neprimetnije, a one sto su valjale nesto su postale ruzne. Dok sa druge strane, tipovi su masovno otkrivali gejizam u sebi i baaas privlacili paznju, sto se vidi.

@Ale: Grrr, ne znas sta propustas

@Kruko: Nista, nista, bio sam sve vreme pijan i naduvan spavao malo duze od tebe kada se sve sabere. Kada smo se vratili poceli su da smaraju pa sam se lagano izvukao.

Nidzo, da ne znam da si imao devojku... svasta covek da pomisli. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@ Sheyn: Mogu da te upoznam, skroz je dobra.

@ Luckey: Nisu mi to bile ambicije, ali da se zna da imam keca u rukavu :)

@ SATAN-3: To je kao trebalo da bude sex change vece, ribe su se oblacile kao tipovi, tako da su one ruzne postale jos ruznije i neprimetnije, a one sto su valjale nesto su postale ruzne. Dok sa druge strane, tipovi su masovno otkrivali gejizam u sebi i baaas privlacili paznju, sto se vidi.

@Ale: Grrr, ne znas sta propustas

@Kruko: Nista, nista, bio sam sve vreme pijan i naduvan spavao malo duze od tebe kada se sve sabere. Kada smo se vratili poceli su da smaraju pa sam se lagano izvukao.

a kakva je to organizacija? da ne kazem sekta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...