Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

izvozao 3 chuke bajsa, odradio propadanja, malo bidzu gajbi, ali me glava i dalje voshti...satju na pivo, da grunem aspirin kad dodjem i na kunt, jebem ti vreme.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

izvozao 3 chuke bajsa, odradio propadanja, malo bidzu gajbi, ali me glava i dalje voshti...satju na pivo, da grunem aspirin kad dodjem i na kunt, jebem ti vreme.

Da od tog komboa ce te sigurno proci glava :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Daj suzdrži se od ovakih slika, samo mi po monitoru sevaju sise i gola dupeta :D

Šta,bojiš se da ti mamica ne uleti slučajno u sobu dok "četuješ" :))

btw,leba ti imaš li neki messenger instaliran treba nešto da te pitam.....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemam ja sobu ko vi buržujska deca, meni je komp na sred dnevne sobe odma pored televizora!11one

/edit

Mesindžere nemam, al možeš da mi pišeš na chunkylover53 et aol.com [:D]

i meni je komp pored tv-a :(( ali u mojoj sobi!!!11pwnd

instaliraj neki kurac...aj :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i imaju iritirajuce ikonice u trayu... narocito ovaj tr00 iz SP1...

Skinuo Windowblinds, kao malo da ulepsam win, i smorio se kad nisam uspeo da crackujem.. a probao gomilu crackova, i raznih reboot/delete-rename .dll kombinacija, i nece... Ovim NE TRAZIM da mi neko da funkcionalan crack, ili objasni kako se to radi... ni slucajno...

verzija je 5.0...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

-uchenje, i jos malo tog sranja...

-dosta mi je, BRE.

-mada ne zhalim se..

-bitje zhivot bolji, nije da je sada losh...

44.jpg

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

uf kako volim crne zene. bio napolju, popio pepsi umesto piva, glava me razvaljuje. kapiram da mi dzaba aspirin, ovo je izgleda na nervnoj bazi, mada sam ok, jedino se drkam zbog vugle.

slusam tears-e i lozim se, jea!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

skoro ceo dan prekucavao neki txt za tetku i sredjivao. lagano. ondaK sredio gajbu, sutra se vraca kewa pa kao red je :). valjda od sutra krecem u malo normalnije postojanje bar dok ne zavrshim par ovih stvari shto ima da se zavrshi. odoh da piknem neku dotu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...