Jump to content

Lokalizovana MS rekalma :)


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo mozda pali u Evropi i US gde je ljudima vec odavno ispran mozak i samo upijaju nova s*anja...

Mislim crtez , i radnja ... ocaj zivi

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ciljna grupa ove reklame su ljudi koji kupuju kod yugodate................ukratko moroni koji veruju u svakakve baljezgarije koje im se serviraju.........

Ciljna grupa ove reklame je iskorenjivanje piraterije! Posto radim u kompjuterskoj firmi znam koliko je teska borba sa likovima koji instaliraju svojim "drugarima, komsijama, poznanicima" nelegalni softver pa oni dolaze kod nas da nam jebu kevu kako njima ne valja Windows... Reklama je odlichno uradjena i prilagodjena nashem podneblju!!!

Link to comment
Share on other sites

@AlexG

piraterija rulz, ti bez nje ne bi imao posla, tako da ne seri tamo gde jedes :)

Edited by Yevod

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ovo mozda pali u Evropi i US gde je ljudima vec odavno ispran mozak i samo upijaju nova s*anja...

Mislim crtez , i radnja ... ocaj zivi

ljudi u evropi su poznati kao retardi dok smo mi, srbi, nebeski narod, napredniji od svih

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Al' cekajte, realno, o cemu mi ovde govorimo? AlBrle, ko ti to dolazi u firmu i zali se zbog tog piratskog windowsa? Svi ovde znamo kako radi piratski windows, i ja zaista ne znam da je postojao ijedan jedini problem sa piratskom verzijom wina u odnosu na onu originalnu? BSoD ima i originalni Win98 i nelegalni Win98. Sa XP-om je situacija naravno mnogo bolja, i opet, nisam izvalio da se iko zali da mu piratski XP ne radi kako treba.

Sto je naravno potpuno drugo pitanje od toga da li treba imati piratski win ili ne, da li podrzavamo pirateriju ili ne. To su posebne stvari, koje naravno ne podrzavamo :) ali u tom ne podrzavanju ne treba ici na price "aaaa, ako instalirate piratski windows, sprzhice vam se hdd".

Link to comment
Share on other sites

AHAHHA

Da voodoo, tako to ide. I ne samo kod nas. Ne znam da li si chitao text na DialyTech-u gde se bash prichalo o integrisanoj grafici koja je na prvom mestu u svetu po prodaji. Ameri tako i kupuju te integrisane sisteme pa se posle zale zashto im ne rade igrice [:D]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

AHAHHA

Da voodoo, tako to ide. I ne samo kod nas. Ne znam da li si chitao text na DialyTech-u gde se bash prichalo o integrisanoj grafici koja je na prvom mestu u svetu po prodaji. Ameri tako i kupuju te integrisane sisteme pa se posle zale zashto im ne rade igrice [:D]

to bash i nije neka referenca jer svako ko kupi gaming mashinu uzme i dobru grafiku. vecina prodatih integrisanih grafika ide u poslovne mashine, a one chine krupan deo trzhishta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...