Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde sad samo neko da dodje i napise "ima kukast nos" i jebacu mu mamicu :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

glupa je! [;)]

Inace danas sam imao viska vrema i sqpuio sam ceo boot-up kompa u 70 mega(sa KDE-om) :) mislim da bi mgao jos jedno 5 mega da mu srezem posle toga bi bila opasna borba za svaki kilobajt :)

A stigo sam i da peglam heroje malo danas i mogu vam reci da se komp poboljsao samo tako ono igra pa ubija :) Sada treba da se vidim sa devojcicom a sutra je nov dan :)

Link to comment
Share on other sites

uf... odmarao i onda josh odmara ruchao... odlichan ruchak... metnuo ipod na ipod zbvuchnik pustio klasichnu ziku i odkuntao sat ipo... probudio se haso sladoled u krevetu... dok sam vrteo pesme na ipodu... i idem za sat vremena... :)

taman bi mogo da se tushnem mmm ledena vodaaaa :)

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Odradio juche fotoreportazhu na Ambisu - kachim 2 slike koje objashnjavaju sve moje muke. :D

evo mohi jel sam ti lepo rekao da treba na ambis da idemo sinoc, a ne ti zapeo "pena pena" [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ishao do grada jutros da uzmem novu karticu za mob. poshto sam prethodnu zeznuo, morao da cimam sestru poshto nisam punoletan :]. NabaviJo sam gomilu crtaca \o/, neam pojma kad cu da ih gledam. Ostatak dana gledao LOST, zavrshio 1. serijal. Vecheras u grad pa sabajle o5 u selendru. [b)]

.

Link to comment
Share on other sites

Otvorio fijoku sa sitnim parama (kovanicama) i krenuo da brojim. Za cudo, nije bash da ima milijardi unutra, a izgledalo je tako. Ukupno mislim oko 1800 dinara sam izbrojao, ubacio u posebne papire, zamotao, napisao vrednosti, i sutra idem do albrla u radnju da mu sve to uvalim :) Dodushe, samo 1000, ostalo cu ostaviti za neki drugi put.

Sad planiram da sredim i fijoku sa papirima, i to ce biti skroz interesantna akcija.

Link to comment
Share on other sites

ajde sad samo neko da dodje i napise "ima kukast nos" i jebacu mu mamicu :D

de's ti na slici video nos? =o))

a sto se tiche misheva i tastatura...

jeste, treba imati dobre periferije ali moja poenta je bila da dash 1k din jednom i onda imash bekap za xyz godina za sluchaj kad nesto skikne...moja prva tastatura sa 386ice, original nemachka cherry 2000nesto (no zezanje, stvarno se zove skoro ko onaj trash film =o)) radi i dalje, teshka je jedno 2 kile i kostala je onomad preko 120dm...i prezahivela je kafu, kolu, sprajt, tonik i shumetje multivitamine vishe puta...NO! sad je ta tastatura negde drugde i za sada torshim ove sto imaju praxu da nakon 4-5 godina skiknu bez najave ili ne odreaguju najbolje na tekutjine...tako da sam nakon jedne akcije cimanja do grada po novu tastaturu odradio tu rodic akciju da vishe ne moram da idem iz kutje oma kad nesto crkne =o)

ovde chjinise u toku najtoplije leto koje je namachka videla poslednjih 100 godina...i to nimalo nije loshe =o) samo malo smara sto ujutro pre 7 kad ja vozEm biciklO vlazhnost oko 80%...

posao skoro gotov...josh par dana pa se lagano pakujem...nekako steta...taman kad sam lepo pocheo da se odomatjujem =o)

Link to comment
Share on other sites

slušam sad od riblje čorbe "srećan put, pišo moja mala"..

dobila si sve što si htela

u jeftinoj sobi provincijskog hotela

ololol

inace, igrao sam tenis.. s obzirom da sam poslednjih godina odigrao možda dva-tri puta, nisam toliko loš, uspevao sam i teren da pogodim.. ako me ne budu zezali zglobovi, igraću ga još ovog leta, bar dok ne zapalim iz grada..

Odradio juche fotoreportazhu na Ambisu - kachim 2 slike koje objashnjavaju sve moje muke. :D

najs

daj još slika, ne bilo ti zapoveđeno :)

evo mohi jel sam ti lepo rekao da treba na ambis da idemo sinoc, a ne ti zapeo "pena pena" [roflmao]

\o/

--

dobar je ovaj blog :)

Link to comment
Share on other sites

ocu i ja to :)

vratio se sa neke quick bleje, pravio neku toplu chokoladu. nije ispala ko na slici (pitanje je dal ikada ispadne tako) iako sam je pripremao po uputima (oznojio se pritom) al je bar ukusna.

<edit> uf al je imba ovaj novi quick edit [:D] </edit>

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...