Jump to content

RUR maja 2k6


Lucky

Recommended Posts

No frx, just let me know. Videcu da smislim josh neki "prostiji" dizajn ;)

Samo shibaj, mi smo uz tebe :)

I ovo i je ok. Nesto mi doduse oko potpisa ne stima (mozhda ih skroz izbaciti na oba), ali ovako nije loshe. Dopada mi se taj prost princip crno/belo ... daj josh daj josh! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kmeee...moje ideje su neshvatjene =o(((

thnx sheki, mnogo bolje izlgeda ali mislim da rebus fazon loshe funkcionishe...ove velike stvari sa tankim linijama su mnogo bolje, pogotovo ovaj 3d zupchanik sa satom...ono moje debelo/preveliko/na brzaka nacrtano odvratno strchi...no ;o) nikad se ne zna kad ce sekta krenuti pravcem psihodelije =oD

Link to comment
Share on other sites

kmeee...moje ideje su neshvatjene =o(((

thnx sheki, mnogo bolje izlgeda ali mislim da rebus fazon loshe funkcionishe...ove velike stvari sa tankim linijama su mnogo bolje, pogotovo ovaj 3d zupchanik sa satom...ono moje debelo/preveliko/na brzaka nacrtano odvratno strchi...no ;o) nikad se ne zna kad ce sekta krenuti pravcem psihodelije =oD

da mogu da delim bambije sad bi ti dao jedan :))

@Zerbah - ovo poslednje re

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

edit: izvini, necu se vise saliti...

ma opusti se, nisam ja tako strasan kao sto ljudi pricaju :>

@ nemanja - kul je nemanja maja, kul ... mada meni manje vise sve jedno na kakvoj se radi preview, ali ova svakako izgleda lepse.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da ti se svidjaju ali posto kapiram da se na takvim nece stampati ovo bi bilo blize realnosti a ipak bolje nego trenutni trip :))

nove0za.th.jpg

naravno i za jedne i za druge imam eps fajlove pa mogu i to da kacim ako nekome treba :))

Da pomognem kako mogu kad vec ne umem da nacrtam sta je Kole zamislio :)))

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

A vidish, mogla bi stvarno jedna bez rukava, ali ne ovaj dizelashki kroj shto je Kori predlozhio, nego klasichan.

Pa onda napred stoji samo obichan rur zupchanik 1.5x1.5cm. A nazad basketara koja prolazi kroz obruch koji je opet zupchanik + mrezhica ali da se vidi da je metalna, tj. sastavljena od alki.

I to napravimo limited edition od 12 primeraka, sa brojevima od 1 do 10 + I R Baboon za tjebeta + pr0 s3l3kt4 za mene. :D

Predlog arta (tribute to Kole):

http://artpad.art.com/?j1i7jahzf94

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

A vidish, mogla bi stvarno jedna bez rukava, ali ne ovaj dizelashki kroj shto je Kori predlozhio, nego klasichan.

Pa onda napred stoji samo obichan rur zupchanik 1.5x1.5cm. A nazad basketara koja prolazi kroz obruch koji je opet zupchanik + mrezhica ali da se vidi da je metalna, tj. sastavljena od alki.

I to napravimo limited edition od 12 primeraka, sa brojevima od 1 do 10 + I R Baboon za tjebeta + pr0 s3l3kt4 za mene. :D

Predlog arta (tribute to Kole):

http://artpad.art.com/?j1i7jahzf94

http://artpad.art.com/?j1idpalgrwo

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

A vidish, mogla bi stvarno jedna bez rukava, ali ne ovaj dizelashki kroj shto je Kori predlozhio, nego klasichan.

Pa onda napred stoji samo obichan rur zupchanik 1.5x1.5cm. A nazad basketara koja prolazi kroz obruch koji je opet zupchanik + mrezhica ali da se vidi da je metalna, tj. sastavljena od alki.

I to napravimo limited edition od 12 primeraka, sa brojevima od 1 do 10 + I R Baboon za tjebeta + pr0 s3l3kt4 za mene. :D

Predlog arta (tribute to Kole):

http://artpad.art.com/?j1i7jahzf94

i za Bartuca i mene po jedna. samo dodatak je RUR & Pionir citizens :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...