Jump to content

RUR maja 2k6


Lucky

Recommended Posts

pa daj i ti maju sa kravatom, pa da vidimo koja je bolja ... mozhda uradimo i obe ako valjaju :)

Hm, znash kako ... evo na primer ova maja sa kravatom bi mogla da se odradi flokom, kojim smo mi radili prethodne maje. To je neki materijal koji se seche i lepi na majicu, ali je izdrzljiv prilicno (cak i na malim stamapama sa dosta sitnih "krivina") i takve majice izgledaju bash ok. Njegov downside je sto verovatno ne bi mog'o da istampa bilo sta komplikovanije, u smislu nekih presecanja boja jedne sa drugom, i slicno. Mozhe da bude logo u logou (kao na primer ovo rur na kravati) ali na primer kvadrat iz kojeg viri paja patak ne bi mog'o :)

ako se pojavi takvo resenje, onda se za stampu prebacuje na standardno "stampanje", znachi ne sito vec "ono drugo", ali gde se "otvaraju boje" i radi se jedna serija istih majica. Flok je ok jer mozhes uraditi 50 razlicitih majica. Generalno, stamparima ne bi trebalo da bude problem da odrade bilo kakvu CMYK stampu, jedino ne treba preterivati sa bojama jer bi to podiglo cenu stampe i majice, a i pitanje je koliko je efektno.

Nadam se da sam ti odgovorio na pitanje, ako nisam, pitaj ponovo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa verujem da ce biti akcija tipa: 7 dana prijava ko oce, kad se zavrsi nadju se svi negde i daju kesh, i dobiju maje za 7-10 radnih dana [:D]. Najmanje cimanja za sve po meni... ovako ili da lale da pare i za majce i za stampu, pa dovoljno je jedan da ispali i ode sve u ***** ili da svako stampa za sebe, sto je piglu.

Link to comment
Share on other sites

pa daj i ti maju sa kravatom, pa da vidimo koja je bolja ... mozhda uradimo i obe ako valjaju :)

Hm, znash kako ... evo na primer ova maja sa kravatom bi mogla da se odradi flokom, kojim smo mi radili prethodne maje. To je neki materijal koji se seche i lepi na majicu, ali je izdrzljiv prilicno (cak i na malim stamapama sa dosta sitnih "krivina") i takve majice izgledaju bash ok. Njegov downside je sto verovatno ne bi mog'o da istampa bilo sta komplikovanije, u smislu nekih presecanja boja jedne sa drugom, i slicno. Mozhe da bude logo u logou (kao na primer ovo rur na kravati) ali na primer kvadrat iz kojeg viri paja patak ne bi mog'o :)

ako se pojavi takvo resenje, onda se za stampu prebacuje na standardno "stampanje", znachi ne sito vec "ono drugo", ali gde se "otvaraju boje" i radi se jedna serija istih majica. Flok je ok jer mozhes uraditi 50 razlicitih majica. Generalno, stamparima ne bi trebalo da bude problem da odrade bilo kakvu CMYK stampu, jedino ne treba preterivati sa bojama jer bi to podiglo cenu stampe i majice, a i pitanje je koliko je efektno.

Nadam se da sam ti odgovorio na pitanje, ako nisam, pitaj ponovo :)

Zbog cene stampe sam ti i dao jednobojan predlog, moze i visebojna cak i sa fotkom(npr. pocepana majica, a od ispod vire misici kao u Svarcike), ali bi onda morao da ides na digitalnu stampu...sad da se ne pravim previse pametan ovde kod nas postoji odeljenje koje se posebno bavi digitalnom stampom i oni su upuceniji u cene, mogu da ih pitam ako zelis...danas na zalost necu moci da odradim bilo sta, jerbo me savatala neka grlobolja i vozi me temperatura, no ima dana :D

fml

Link to comment
Share on other sites

e ajde samo ovde kacite slike u razumnom formatu, a kasnije cete u uber-formatu, ipak ima nas na dialupu ;)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

eo samo logo

logomali2.jpg

edit: dakle ne mogu da verujem. probacu da snimim u drugom formatu.

edit 2: nije hteo da prikazuje dok nisam konvertovao sliku u rgb, bzvz.

elem, zupcanik bih odradio vektorski jer ovako nije ni za kurac, samo se bojim da okvir gubi poentu na crnoj majici :/

i odradio bih josh i damage neki na crvenom delu (kao sto je igi radio na plakatima), i ujednacio bih sirinu sa visinom da se zupcanik lepo uklapa, ovo mu dodje nesto kao preliminarno. 'bem li ga, jednostavno je, ali ima sve sto treba. ne znam ni sto sam kacio sad kad sam nabrojao sta sve fali :))

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni je ovak krukov logo ok kao logo, al bi mi majica sa time izgledala bzvz

zapravo, da pravimo majice koje su kao za kulturiška nošenje, kafić/bioskop varijanta, onda bi bilo kul, al pošto pravimo nešto za basket na adi, onda treba veći i prodorniji logo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...