Jump to content

RUR maja 2k6


Lucky

Recommended Posts

ovaj znak bi mogao na rukav (krukov)

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ovaj lakijev avatar bi mogao na ledja iz "He's Watching U!"

mogao bi ja da odradim avatar u cdr-u preko nekog trejs programa, posto je prosta bitmapa.

btw. moj glas i daje stoji za kravatu... skroz je simpa fazon... samo da se odradi, preradi, doradi... get on it..

Link to comment
Share on other sites

jel ima voljnih grafichkih radnika da pretochi one moje rebus ideje u nesto vidljivo? dajem detaljna textualna uputstva, eventualno idejno reshenje u paintu =oD (nazhalost, na lakijevo insistiranje da nije humano, bez ascii crtanja =o))

Link to comment
Share on other sites

ee vidite sheki je pogodio jedan deo predloga.... vazon je da se ispod leve strane zupchanika stavi josh jedan manji a desno dole jedan zub zupchanika dobije neki zrakastu senku koja ce da ga produzhi tako da imash veliko r od 2 zupchanika (i "zrakastog produzhenja" ) i malo r unutra....druga varijanta je opet ova osnova koju si stavio ali da dole levo ide slovo U a desno opet malo r pa da zupchanik u i r prave veliko R....

juhu to je bilo opisno =oD

sad to kad napravimo onda ide ideja za maja dizajn =o))

a lale ako ocesh prepisku baci mi fwd na gmail pa mozda i iskucam odavde...

sutra najavljuju ovde neku kishnu pa se mozda upustim u malu paint avanturu koja ce da pokrije sve ovo =oD

Link to comment
Share on other sites

Nista, ajde, ko je voljan da uradi vektor tj. veliku rezoluciju mog avatara, neka uradi, pa da napraivm jednu maju za mene ;)

100 dinara

btw jel ima sanse da se produzi rok posto ovih dana nesto nemam vremena ?

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
rur26hg.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
rur17gy.jpg

nije nesto ali moze da posluzi kao inspiracija ljudima sa pravim talentom i znanjem [8)]

igram se sa ascii convertorom i nadjem moj novi wall, naravno posle malo obrade. Hvala Statore [:D]

rurwall6mk1rt.th.jpg

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ok, zato sto sam dokona budala =oD evo slika, ko se bude smejO bitje biveT, ili josh gore pusten kjoot na njega...

ok, prvi logo je ono o chemu sam prichao, evidentno je da je crtano na brzinu od strane choveka koji ni paint ne ume da koristi =o) nemam josh uvek idejno reshenje za produzhenje ovog supchanika da bi se napravilo veliko R ali to je ideja, stuchnjaci ako imate plan, javite

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

druga stvar je ono drugo o chemu sam prichao, znachi umesto malog zupchanika U a umesto da je unutra malo r pravi nogicu velikom =o)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

i za kraj, kad sam ovladao osnovnim tehnikama painta \o/

teh complete majaH!

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

znahci osnovna ideja je da veliki zglobovi budu pokriveni zupchanicima, disclaimer da je crtano mnogo ruzhno i uzhurbano, zupchanici oko kukova treba da su manji, ovi na ramenu isto da su majnji i da se fino uklapaju sa trecim na rukvu, ovaj oko vrata da ne bude upadljiv i na srce ide jedna od gornja dva navedena logoa, ili samo r u zupchaniku kao na rukavu...ono sto nisam nacrtao je poledjina gde bi od ovog velikog vratnog isli niz kichmu srednom mali zupchanici non stopenzi, a kada vi se bash vanity izhivljavali u te sto idu niz kicmu bi mogla da idu slova za individualne nickove 10-12 slova...ne znam koliko veliki treba da budu ti kichmeni zupchanici =o))

problem sa ovim dizajnom je evidentan, nije jednostavan kao kravata i mnogo bitnije - do bola je tezhak za stampanje, no eto, ja sam se umetnicki izrazEo =o)

falavi na pazhnji =o)

Link to comment
Share on other sites

MY EYES BURN !! AAAAA !!!!!

[:p][:D]

Smejanje na koletov racuna na stranu, dobre ideje. Ali kravata je kravata. Nego sad sam opet pogledao ideju za maju od Mr.Kole i nisam siguran zasto ali imam osecaj Woodstoka i '70-ih. Ali bez cveca vec zupcanici. Farout man !!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

i obratite paznju na to "U", da me ne flesira lose.

Ja mislim da treba da obrate paznju na "J" :>

@ urgh - a mozhe i na adi da se deli? ;)

@ kole - bravo kole, to je taj paint skill! I ja slicno crtam u paintu, tako da te skroz razumem ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...