Jump to content

RUR maja 2k6


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas stize rad, sori sto sve stoji zbog mene :)

edit: nisam stigao danas, imao sam neku frku, stize sutra (11. jula) sigurno.

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Eh, proshli ispiti pa sam nabrzaka bacio dizajn. Naravno ako je po teoriji novci/shtamparija ovo uopshte izvodljivo.

E sad, ima tri slike, mada se ostale razlikuju, po natpisu na ledjima:

TestMaya1Ea.jpg

2

3

Po meni je ovo najbolji izbor i to prva izvedva.

Svi ostali dizajni, sem ovog zadnjeg zerbovog/ckerovog, su suvishe u elemntu rura. Suvishe iskazuju igrachku komunu i ne bi bila neka maica sa kojom bi otishao na zurku ili neki skup vetj samo na bleje i tako to.

Ova maja i kao shto rekoh zadnja zerbova/ckerova su potpuno elegantne i prikladne za svaku priliku - ovu banmanovu bi chak shta vishe redovno nosio na zurku poshto mi je dizajn totalno kul - dok shto se tiche zerbove/ckerova ipak mislim da bi treba da bude josh neki detalj s' preda...

P.S. Sad mi pade na pamet, poshto nisam chitao, da je mozhda ova zadnja slika zapravo paket sa onom prvom zerbovom slikom?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pa da, tako je i zamishljena, znachi bez problema da izadjesh bilo gde a da tema ne bude upadljivo gamer. Ali sam dizajn, ili bar koncep je u duhu nod-a, i zamishljena je kao u uniforma rur komune (koji speech [:D] ). Sve u svemu radio sam neki slichan dodushe malo detaljniji dizajn i zaglavio (na foru kiborga) poshto kao i na prvoj trazhim odnos jednostvanosti/boje/upadljivosti i uvek je klackalica malo vishe na jednostavnosti i boji.

E da, i bolesno bi izgledalo na nekoj trance zhuraji.

Link to comment
Share on other sites

Mozda ovako nekako:

http://img.photobucket.com/albums/v436/zer...ur_machine1.gif

malo je teshko nactrati metalnu rupu koristeci jednu boju if you know what I mean :)

\o/ \o/ \o/

to je to, svaka cast :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja chuo iz svojih proverenih izvora, maje bi trebalo da budu gotove za WCG koji je valjda u septembru. Ono shto sam tek danas saznao je da treba da bude i verzija za devojchice, tako da cu videti da uradim nekoliko komada na tu temu ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

wcg je u avgustu valjda. ima jako gotivnih predloga, sta god da se uradi, ne moze da bude lose :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Od onoga sto mogu da kazhem iz poverljivih izvora iz kojih sam ja to nacuo ;)

1. maje bi trebalo da budu gotove najkasnije za wcg.

2. wcg je 26. avgusta. Nije bash pocetak leta, al' nije ni kraj ;)

3. Da, treba da se rade i zenske maje, tako da saljite predloge za to ako imate.

4. Distribucija bi za unutasnost verovatno isla post expressom, a moglo bi da se preuzme i na wcgu kapiram ili slicno.

5. Oko cena ne znam nista jer ce najbolje biti kada stamparija pogleda sve detaljno, ali ovako na brz pregled kroz cenovnike, majice bi svakako kostale recimo oko 300-400 dinara, stampa od 200 do 400, tako da je cena potencijalna na primer od 500-600 do 800-900 dinara. Ali to je bash sada ovako napamet, pa ne morate toga da se drzhite ali mozhe da vam bude orjentir.

6. Posto su pristigli predlozi, videcu da napravimo finalni izbor uskoro, i da onda smislimo sta stampamo. Molim samo sve koji su slali radove da pripreme i CMYK vektorske varijante ili verzije u visokoj rezoluciji.

Link to comment
Share on other sites

6. Posto su pristigli predlozi, videcu da napravimo finalni izbor uskoro, i da onda smislimo sta stampamo. Molim samo sve koji su slali radove da pripreme i CMYK vektorske varijante ili verzije u visokoj rezoluciji.

Jedno pitanjce: ko pravi finalni izbor? Ziri klanrur-a?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...