Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

to u prevodu znaci gerrard i lampard > kaka i ronaldinho hmm

gerrard moze da igra i zadnjeg veznog i polushpica, a i po desnoj strani, plus igra glavom, levom i desnom itd

svaka chast ronaldinju, jeste on majstor, ali bih pre u ekipi gledao gerrarda nego njega. Isto stoji i za lamparda,a zajedno su kompletniji nego pomenuti brazilski dvojac.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest epicAdrian

keke shto volim ove italijane, eto shta je italijanska repka, njima udje zamena umesto povredjenog i da gol a ne ko nashi, udje zamena i dobije crveni^^

zhao mi cheha sasvim je izvesno da sad nece proci [:(]

ali 1/8finala brazil-ganci omForce omForce

Joga bonito! joga bonito!

Link to comment
Share on other sites

lepo rekoh pre par strana da su chesi vec spakovali kofere [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i da zaboravio sam jos jedan hejt na Brazilce...tj. nije direktan hejt nego velicanje gauchosa...

lepo je rekao Ian Wright(nisam siguran da li sam ovde procitao ili negde drugde,nebitno) da je Brazil postigao gol ko sto je Argentina protiv nas,to bi bilo maksimalno medijski napumpano...samo je dovoljno videti 2gi gol Argentine protiv bjelokosti i prvi i drugi gol protiv nas i reci WAU!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da je zvezda prodala dramanija..tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zao mi cheha,nedved je bez obzira na sve vozao italijane po terenu,a najjaci mi komentator koji prica da nedved ne moze pored gatuza a ovaj ga upravo prosao.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Tomas je gori od Dudica jbt,ne mogu da verujem da nije svirao penal kad je kontakt bio ocigledniji nego kod prvog penala...valjda ce sad da prime gol,nepravda bi bilo da ne prodju Australijanci...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

WAU,AE SAD SVI DA PRICAMO KAKO SU JUAN I RONALDO IZBACILI SVE SVOJIM DUPLIM PASOM...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim sta retji...

nashi igraju smeshno

brazilci igraju 'nako...mislim svi smo videli prvu utakmicu protiv hrvata, onako ne igra dominantni tim na SP...

ispadoshe neki timovi za koje sam mislio da idu garant, ispadosmo i mi pa nije frka biti u takvom drustvu

zhivot teche uranijum peche

i tako... =o)

e da, engleski fudbal me smara jer ne pratim dovoljno i ono malo kad gledam je uvek neko prenemaganje (ali ako stija kazhe da toga nema onda sigurno misli da ga ima mnogo manje komparativno sa drugim ligama...no rekoh...ne pratim)

Link to comment
Share on other sites

znachi... brazilci me zajebali za 3k, dao 100 dinara na 1-2 i 'ladno daju gol u 45 minutu idioti...

2) za 100 dinara 6 utakmica za 2,5k, i sve prodju osim jebene australije koja mi odigra X umesto da dobije...

sva sreca pa sam se izvukao na 5+ zhutih kartona na hr-aus + brazil 2.....

jebem ti ovo svetsko prvenstvo.

EDIT: zaboravih i da sam igrao 1-X hr-aus, i to su me zajebali.

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

^^

Ali kad se to desilo, ja uopste ne mogu da se setim? Dobio je onaj zhuti za prekrshaj na centru, i tada je grafika izbacila ono "dva zhuta -> crveni" ali ne znam kada je pre toga bio dobio zhuti? I onda znam za ono u poslednjim sekundama kada je dobio zhuti pa crveni i posle kraja mecha. Gde je taj prvi/drugi zhuti bio i kada?

Link to comment
Share on other sites

Kako me je nervirao sudija jbt...ovo je jedno od najgorih ako ne i najgore sudjenje na ovom prvenstvu...

Ili mu je neki ustashki lobi pretio smrcu ili su ga drogirali pred utakmicu...onoliko greshaka da napravi takav sudija kao Pol? WTF?? Neshto tu smrdi mnogo.

Anywayz, dobro se zavrshilo, sutra su smor tekme, cheka se 1/8 i derbi Gana - Brazil. :)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

graham poll lol, verovatno najgore sudjenje do sad na SP, mislim strasno

bbc:

To add to the drama, Cahill had a goal disallowed as Poll had already blown for full time and as Simunic complained, the referee handed him his third yellow of the match and an overdue red card.

jezivo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

^^

Ali kad se to desilo, ja uopste ne mogu da se setim? Dobio je onaj zhuti za prekrshaj na centru, i tada je grafika izbacila ono "dva zhuta -> crveni" ali ne znam kada je pre toga bio dobio zhuti? I onda znam za ono u poslednjim sekundama kada je dobio zhuti pa crveni i posle kraja mecha. Gde je taj prvi/drugi zhuti bio i kada?

Ne secam se tacno, cini mi se oko 60og minuta. Jbg. bice valjda sutra snimak, pa cemo opet videti komediju [:D]

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

ne zaboravite ni da je kjuel dao gol iz cistog ofsajda.a i taj drugi zuti je bio pred kraj tako da nije mnogo uticao.sve u svemu,iako su greske bile povelike,cini mi se da nije mnogo uticalo na rezultat(mada nisam odgledao deo prvog poluvremena)

ali onaj kalac mi je tolko retardirano izgledao kad se radovao na kraju tekme...

sve u svemu,najzanimljivija tekma do sad:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, uopste nije uticalo na tok utakmice to sto je sudija pokrao 2 penala Ausijima, i ponistio regularan gol (i priznao neregularan iz ofsajda) , i naravno dao 3 zuta kartona coveku (najsmesniji dogadjaj na celom svetskom prventstvu kad mu je dao treci zuti [:D] )

Mada u pravu si, ovo je bila najzanimljivija tekma do sad

Link to comment
Share on other sites

A ja se jos kao uzbudio! Ali sve je jasno kada kazete da se na ostrvu igra "atomski fudbal", "fer plej fudbal, "brz fudbal", ako hocete da gledate isti takav fudbal dodjite kod mene u parkic da vidite kako klinci pikaju loptu, izgaraju za svaku, sutiraju, lome se, sve je fer plej, ma jedno ludilo, a golova 20 vise cak i od engleskog prvenstva!!!

A ovo za poredjenje ronaldinja i kake sa lampardom i dzerarom i kao (Hajli) bolje ovi drugi u timu, alo!!! o cemu mi ovde pricamo?!? Jebotemish, nismo bre deca.

Olaraund igraci?! Jel video neko sta radi Ze Roberto, Emerson, ma sta ja nabrajam, ceo brazilski tim, koji nema ni jednog jedinog klasicnog odbrambenog igraca. Jel obratio neko paznju kako Brazil igra odbranu? Sredinu? Napad? Koje segmente igre vi uopste gledate?

Ako vam se smucila cela prica oko medijske paznje to je u redu, ali nije u redu da izgubite kriticki stav. Dakle, jedno je pikanje lopte, a drugo igranje fudbala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...