Jump to content

Eksplozija


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad videh na tvu, rekli su da je poginulo cetvoro, prema nezvanicnim informacijama, i to u delu za proizvodnju eksploziva. put prema baricu je blokiran.

ako nekom znaci, objavili su i telefon za informacije 87 26 402.

Link to comment
Share on other sites

Ja zivim 200 metara od fabrike(vazdusnom linijom).Koliko znam poginula su 3 coveka ( sto je bilo i ocekivano tako su mi rekli neki radnici jer rade 3jica u smeni na jednom pogonu).Evakuacije u baricu nije bilo...Ono sto mogu reci je da je stiglo oko 50-ak kola milicije 5-6 marica 10+ kola hitne pomoci isto toliko ako ne i duplo vatrogasaca 5-6 kola sa dbovcima jedan helikopter digla se nikad veca frka i put je blokiran...Dosta ljudi misli da je rec o sabotazi

Po mom nekom misljenu dolazak db-a i vojnog helikoptera (stigli su prvi na lice mesta mozda minut dva posle eksplozije)povlaci jako skakljiva pitanja o tome sta se zapravo u toj iskri i proizvodi...Ovde vec 20-ak godina kruze price da postoji tajni vojni pogon za proizvodnju hemisjkog oruzja.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

a gledao sam na pinku na dnevniku puche neshto 3ca riknula nezna se za chetvrtog i 1000000 kola vatrogasaca + hinte pomoci + pandura i oni nashli de ce fabriku da stavljaju ludaci mogli su u knezu da je stave tamo nema ljudi :P

Link to comment
Share on other sites

Po mom nekom misljenu dolazak db-a i vojnog helikoptera (stigli su prvi na lice mesta mozda  minut dva posle eksplozije)povlaci jako skakljiva pitanja o tome sta se zapravo u toj iskri i proizvodi...Ovde vec 20-ak godina kruze price da postoji tajni vojni pogon za proizvodnju hemisjkog oruzja.

Koliko sam ja shvatio tamo proizvode eksploziv, koji u najvecim kolicinama svakako koristi vojska i policija. Zato mi i nije cudno da su oni prvi stigli, najzainteresovaniji su, a i verovatno hoce da vide da nije bila neka sabotaza, kao sto je neko pomenuo, koja bi bila sigurno uperena protiv njih. Prica o hemijskom oruziju mi zaista deluje malo napumpana.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam od drugarice koja zivi u Baricu da je doslo do eksplozije u fabrici i da je poginula cela smena, a svo stanovnistvo iz Barica su sklonili iz kuca jer ce doci do jos eksplozija.

Znas dzoni da Veljina mama tamo radi?

Slusajte ovo

zena je trebala da radi pre podne tj da ide da proveri jer sve u redu i povredi nogu i odlozi to za sutra :D

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

srbija i hemijsko oruzje [roflmao]

uzgajamo najopasniji virus prehlade koji je svet ikada video! od njega ce vam za 16 sati procureti nos!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

malo je smor vise pljuvati po srbiji.. kakva je takva je .. nasa je... osim ako niste neka varijanta mudzahedina ili slavite mladog narkomana policitara....

E, pun mi je kurac vise svega..

Kazes "..kakva je takva je.."?

Sta je jebena Srbija, parce jebene zemlje i nista vise, a Srbi smo i ja i ti i svi ostali..

Nesto vam se ne svidja?

Pa, promenite to nesto ako mozete, ako ne jbg, samo prestanite da smarate sa jebenom politikom vise..

Puca mi kurac vise i za Srbiju i za crnogorce i za politiku i za mudzahedine, dosta mi je tih sranja..

@G!!!

Nista licno, cak se i ne odnosi na tebe vec na sve uopste..

Link to comment
Share on other sites

da je bedak, bedak je, narochito zbog ljudi koji su stradali... i opet ce 10 dana samo o tome da se pricha na sve strane, a onda pojeo vuk magarca... to je ono najgore, svi prichaju, a niko nishta konkretno ne radi...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

uzgajamo najopasniji virus prehlade koji je svet ikada video! od njega ce vam za 16 sati procureti nos!

i to je loshe? paralelno sa tim se otvaraju dve nove fabrike za proizvodnju papirnih maramica i sumecih vitamina, plasiraju se na trziste gde je pusten virus prehlade i srbija ftw! Imamo izvoz, zaposljavamo radnike, kaplju pare od toga svega, 'de ces bolje!

btw, i mene smaraju pljuvanja po srbiji, posebno one ustaljene "ovo nema nigde na svetu", "jadni smo mi", "najgori na planeti" i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Pa kako da ne napusavash srbiju brate kad ljudi lupetaju takve gluposti kao sto je capma sad lupio ... i sto je najgore tu prichu o hemijskom oruzju mozes da prodas vecini ljudi u srbiji ... svi imaju neke teorije zavere i sl previshe xfajlsa ...

Drugo sto reche bobo ... ovo je parche zemlje na kojoj sam obavezan da zivim zbog toga sto je stoka tako vodila stoku na ovim prostorima, a ne osecam nikakvu pripadnost narodu oko mene tj velikoj vecini naroda oko mene i ako mogu da kritikujem ostatak sveta objektivno mogu onda i teritoriju gde se nalazim trenutno.

Zar nemate neshto lepse u zhivotu za sta bi ste se vezali osim tog primalnog zivotinjskog teritorijalnog instinkta ...

PS: Ja sam Zemljanin a stranci ce mi biti Marsovci ako postoje :]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...