Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

jbt. i pored kishobrana sam pokisla kao mish... moze li mi neko reci koje je ovo godishnje doba, koji mesec?????

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe.. a shta fali retji adminu da smara? :D

nego, sa1nt... jel si ti oduvek sa1nt ili si samo na ruru? :)

Ako si oduvek, kako Zoka? :)

Btw. ovo vreme je ludilo... podsetja me na one dane velikog potopa... bash mi je ... khm... i tako... volim kada kisha pada.. ne znam zashto to toliko bedachi ljude...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

kako raspali dan u startu.. dakle pervo sam se probudio kao sto i samo vidite kada a napolju je ladno i oblacno i duva vetar i kisa aaaaaaaaaaaaaa ocu sunce.... Ali ajde glavu gore svasta je pred amom danas treba da banem do devojcice pa da ucim pa an trening valjda ce ove sekire da prestanu da padaju...

Link to comment
Share on other sites

Danas sam u nekom opushtenom modu :) Valjda zato shto sam juche uzeo platu. Josh malo pa ce vikend, a onda cu lepo da se odmorim k'o chovek u krugu porodice. U parku koji je pored moje zgrade su napravili specijalni deo za roshtiljanje pored jezera, tako da cemo neshto organizovati [:p]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

taaako mi se ne radi maturski iz matisa po ovoj kisi...a ne bi mi se radio ni po suncanom vremenu

: ))

opet sam dosla u neko sugavo 5minutasamultrahepi5minutaultrased raspolozenje aaa smor

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Ust'o, vid'o kakvo je vreme pa se smorih ope' ... al' ne zbog vremena nego zbog cinjenice da moram do zemuna, kapiram da ce mi trebati jedno dva sata. Odgovorih na neke "zaostale" mailove, sad ce ljudi valjda biti srecni ;) Pa taman da se vratim iz zemuna do pocetka tenisa.

Link to comment
Share on other sites

Jedva sam ustao, sad mi se opet jako spava a moram da idem na maturski, josh me zove profanka pomereno za chuku vremenaaaaaaaaaaa. Pa koji vam je ljudi hocu shto pre s tim da zavrshim breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Jedva sam ustao, sad mi se opet jako spava a moram da idem na maturski, josh me zove profanka pomereno za chuku vremenaaaaaaaaaaa. Pa koji vam je ljudi hocu shto pre s tim da zavrshim breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

taj fazon.

a ja moram da chekam do utorka. pa vidi kome je bolje :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vežbao matu za pismeni,pa mi drugarica šalje poruku da joj donesem neki papir što mi je dala da naučim srpski,bedak jer sam ga izgubio :( koji sam konj

a najgore od svega je što nisam naučio :/

edit: nađoh,sad ne morate da se brinete

:P

odoh da hasam pa u školu

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

.dok bude mene bice i dialup-a :)) izgleda da ga samo ja jos uvek uplacujem :)

btw.. dok nisam imala sate , malo sam ucila i malo pravila smajlije :)

mrzi me da trazim onaj stari topic a posto je ovak ionako svastara , okacicu dva noviteta ovde :)

pushac

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
pushac24an.gif

i sokitj :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

sokitj0pf.gif

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

rekao sam mleko i plazma, gde je naravno PLAZMA KAO IZVOR UH

Pa nisi bas tako rekao, (pogledaj tvoj prvi post o mleku i plazmi kao izvoru energije???);

ne pametujem, nego sam se ukljucio zbog pogresno datih saveta,

ali da ne nastavljamo dalje nije ovo bb forum...

Edited by C@sper

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

dosao sam na genijalnu ideju kako da smanjim pusenje i da pusim kvalitetniji duvan

kupio sam paket rizli i paket duvana samson i poceo sam da rolam pljuge :)

mnogo je bolji ukus, kvalitetniji duvan, a ne znam da rolam tako da mi treba bruka puno vremena :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...