Jump to content

koji telefon imate?


VELIKI KURAC

Recommended Posts

jao kako ste opaki...meni je jos veci...prastari sony j70:)

ja sam furao j5 cim je izaso:)sad ga keva fura,samo tockic malo preskace,inace radi ko zmaj.dakle fon traje oko 5 god.zasigurno najomiljeniji fon koji sam ikad imao

trenutno imam LG u8180

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam Eriksona, ne-zna-koji-broj, al popularan po imenu Ajkulica. Star 6 godina. Radi isto kao stoje radio prvog dana - lose, ali se covek navikne na tu pouzdanost. Nema vise kume na sebi, osim na "peraju", ne vidi se ni jedan jedini broj, oznaka, bilo sta na dugmicima. Samo u slucaju da mi neko pokloni nov mobilni ovaj bih promenio.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

moja baba ima neki sto joj je hitler ostavio ... znachi onaj oldschool ogromni crni ... nije bash da ima slushalicu onako izdvojenu od mikrofona, ali kapiram odma' model posle tog. Taj telefon je tezhak kao tuch, ako nema jedno 10 kila nema ni kilogram. A kad zazvoni ... ja mislim da komsije na kraju ulice cuju ... al' se zato nijednom do sada nije pokvario, radi kao i prvog dana, cak nije ni ogreban (jedino se cifre pomalo izlizale od koriscenja).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...