Jump to content

Warcraft Movie (mart 2016.)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ccc kakve priche kad mene nema...

maude - budalo

wow/wc/sc film - ekranizacija ovih igara ili nekih od knjiga ne bi dobro proshla kao bioskopski materijal...kao TV serije mnogo bolje... problemi lezhe u tome sto mnogo toga predstavlja ono sto cu da krstim za "blizzardovsko mini-plagiranje" svega i svachega, a sa druge strane guranje toliko materijala u bilo sta ispod par desetina sati ce samo da sakuje....

Link to comment
Share on other sites

da se odmah razumemo...

Blizardove igre su kao stvorene za filmove, i to sva tri serijala (SC, WC i Diablo) iz prostog razloga sto su dobri ljudi iz Blizarda GENIJI kad je prica i atmosfera u pitanju. WOW ne komentarisem.

WC bi mozda bio dobar kao neka anima u visokoj produkciji, pre nego kao igrani film, dok ova druga dva opusteno mogu da budu igrani filmovi.

"why did I follow him? ...I don't know. we went east. always into the east..."

VRH!!!

e sad problem je ko bi to valjano uradio.

i umesto sto tupite, ponudite kasting.

moj favorit za gdjicu Kerigan je, naravno, Endzi... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ali ali....ona ne moze da bude zla ;))

sarah kerrigan - mila jovovic definitivno :)

btw stvarno ne razumem zasto praviti warcraft film kad bi starcraft film bio toliko toliko bolji...

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

igrani film...... neneneneneneeeeee decko.... samo anime dolazi u obzir (jel neko reko appleseed?)

ja bi se barem skenjao da vidim neke tamo glumce umesto mojih ljubljenih likova.... ne moze bre niko da glumi kerrigan.... kerrigan je kerrigan........ sve sto treba da urade je da uposle svoje 3d animations odeljenje da odrade ono sto najbolje umeju , samo u trajanju od ~2 chuke i pobice sve rekorde ja mislim... i to ne samo od fanova i freekova.. kao sto neko rece.... sve iz blizzarda ima dojaja pricu

Link to comment
Share on other sites

Bla,pricas gluposti.Manite se vise te smesne ideje da ce blizzard da pravi animirane filmove od 2 sata koji ce da izgledaju kao pocetne animacije,sekvence izmedju misija i sl.Ono sto bi ja najvise voleo da vidim je starcraft mini-serija (sa glumcima naravno) od jedno desetak epizoda.Uopste se ne bi bunio da ispadne kao firefly tj serenity sa dodatkom zergova i protosa:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Bla,pricas gluposti.Manite se vise te smesne ideje da ce blizzard da pravi animirane filmove od 2 sata koji ce da izgledaju kao pocetne animacije,sekvence izmedju misija i sl.Ono sto bi ja najvise voleo da vidim je starcraft mini-serija (sa glumcima naravno) od jedno desetak epizoda.Uopste se ne bi bunio da ispadne kao firefly tj serenity sa dodatkom zergova i protosa:)

uf..... znam najmanje 10 ljudi koji bi te bacili sad na lomacu....

sta ce da fali blizardu da uradi animaciju kao sekvence... iovako kad se saberu traju nekih 20-ak minuta, a zgrnuli bi OGROMNU lovu.... ceo gaming svet bi makar jednom odgledao SC film npr.... polovina bi isla par puta.... to je ogromna masa ljudi. Samo pogledajte istocne zemlje.... alo BREEE.... smesna ideja... nemas pojma..

Link to comment
Share on other sites

generalno, ako to bude filmitj o grupici leekova i njihovoj nekoj avanturici u azerothu/kalimdoru bitje opusteno...ako krenu da jedu govana sa nekim epskim bitkama i shitovima da menjaju sve u krug bitje mnogo loshe.... samo gledam ko ce da bude scenarista i u kolikoj ce meri moorheime da bude ukljuchen u pravljenje priche...

Link to comment
Share on other sites

ajde kontam masu da hejtuje filmove radjene po stripovima i igricama, to razumem

ali ljudi vi hejtujete film koji nije ni u planu snimanja?! :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

neverovatno kako masa vas ne kapira da je narativa starcrafta savrshena za igru i da bi se tragichno prenela za celovechernji film...chak i seriju istih....uvlachenje igracha u prichu igrom menja percepciju o samoj prichi...

Link to comment
Share on other sites

sta lupetate

starcraft film vetj postoji i to brdo delova i zove se alien :D

O kakvom wow filmu prichate ? postoji prica warcraft a broje iza i prefixi i sufixi su samo pojedinachni proizvodi blizzarda znaci moze da izadje film warcraft.

O kom trajanju od 50 sati vi pricate ? Sta mislite da je lotr slikovnica od 10 stranica ? ajte molim vas ... a i cak da ima previse sadrzaja to moze da se uradi kao i sa x-man-om lepo film o odredjenim dogadjajima tipa samo reigh of chaos sto im cak ostavlja mesta i za nastavke ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hmmm....i think i see a pattern here...ne prochitash sve postove, onda generalizovano pljunesh po svima i nadash se da ce se neko upecati i krenuti da se rasplinjava...simpatichno, you may proceed =o))

izpwnao si me kole :P shtrashno

stigo sam do pola druge strane i reko ma nema leba od ovog chitanja i tako tju napisem ono sto sam na pocetku zamislio :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

znam da je bio topic ali bas odavno tako da ga vise nema

sve u svemu po netu pise svuda fazon da sledece godine izlazi film mada cisto sumnjam

evo nekih linkova sa koristin informacijama

http://www.blizzard.com/press/060509.shtml

http://www.imdb.com/title/tt0803096/

http://movies.ign.com/articles/705/705796p1.html

blizzarad zeli da osvoji svet u svakom obliku [:p]

Link to comment
Share on other sites

Pa bolje bi im bilo da naprave neku seriju bez kraja kao WOW da moras da se pretplatis da bi dobio sansu da kupis kartu za bioskop i da moras da imas barem 2 lika lvl 70 da dobijes posebne naocare (koje te jos dodatno kostaju) koje ti omogucuju da gledas seriju!!!!

Tako nesto mi je logicnije za Blizz nego obican Film

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...