Jump to content

Warcraft Movie (mart 2016.)


Recommended Posts

forget it jake, it's vagina town ;o)
holivud je postao proklet, filmovi izmedju 20 i 80 miliona tehnicki vise ne postoje, a ako neko saspe 100+ u film onda bukvalno mora da sipa jos 1,5-2,5x toliko para na hajp da film "mora" da uspe (tipa kao transformersi) Naravno, ni to nije uvek garancija kao sto je pokazao Amejzing spajdermen dva =o)
jedan od glavnih "problema" warcrafta je to sto je u fantasy okruzenju i nema product placementa i saradnje sa armijom (gde majkl bej opravda/vrati 50% svojih budzheta)

mada, uspeh fransize se gradi polako i strpljivo...ako zhuris dobijes glupost kalibra WB DC filmova

ja bih najradije da oni nastave da prave filmove kako god da se to desi, pa kad tokom godina cela stvar postane household name onda nek okinu jedan "pravi" film =o)

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2016 at 2:10 PM, Dule_smor said:

Pogledah i ja Warcraft konacno. Iako nisam neki fan serijala (igrao sam samo trojku i exp) ok mi je film. Jel se zna koliko je nastavaka planirano, nadam se da ce kad zavrse sa njim praviti Starcraft film:)

Koliko ja znam tj. koliko sam upucen u lore, trebalo bi bar jos jedan nastavak minimalno koji je baziran na First war, ako ne i dva. Jer u ovom filmu, horda uopste ne ulazi u SW. 

A uopste, lagano bi moglo jedno 5-6 nastavaka ako ne i vise. 

 

Ja sam juce pogledao film i meni je dobar, samo zato sto su mogli  boljeg glumca izabrati za Llane-a, orkovi su perverzija, a inace sam fan horde i orkova. I da Thrall se spominje, pa bi mogli praviti filmove  jbmu.

 

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

milina, samo nek snimaju da serija raste i da se povecava broj fanova =o)

uostalom, ako oni lepo uspeju da angazuju svoje top ljude tipa zhang yimou za reziju i yuen woo pinga (koji je, lol, u wowu od vanile) za koreografiju onda bi film bio mega pwnage pa nek su svi glumci azijati (tipa sve night elfice da budu njigove top zhemske  - pa to bi se bunio samo neko mega tardisan =o))

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kole said:

milina, samo nek snimaju da serija raste i da se povecava broj fanova =o)

uostalom, ako oni lepo uspeju da angazuju svoje top ljude tipa zhang yimou za reziju i yuen woo pinga (koji je, lol, u wowu od vanile) za koreografiju onda bi film bio mega pwnage pa nek su svi glumci azijati (tipa sve night elfice da budu njigove top zhemske  - pa to bi se bunio samo neko mega tardisan =o))

mmmmm tentacles. c'thun probing young elf!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@trolligor
koliko mentalne snage i molitvi alahu je trebalo da ne napises "mmmmt testicles"? ;oP

@film - dankan dzhons rekao:
- nece nikad biti directors cuta jer bi bilo gigaskupo (previse CGI-ja)
- ako se neko oduci da pravi sequel, duncan jones bi mogao da bude dovoljno veliki mazohista da se upusti u tu akciju =o)

ceo intervju @
https://www.thrillist.com/entertainment/nation/warcraft-sequel-box-office-reviews-duncan-jones-interview

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

odgledao za vikend, sasvim solidno, mnogo bolje od onoga što sam očekivao. Pošto sam gledao sa švecom, mislim da je trebalo za non-fanove napraviti bolji uvod, ali overall nije loše uopšte

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...