Jump to content

Chernobil


Recommended Posts

Ali ne samo SSSR nego i sad je to tako........ navescu 2 primera u skorije vreme ........

Pozoriste u Moskvi i Skola u Osetiji .......

Sta su Rusi uradili...... pobili teroriste po svaku cenu bez obzira na zrtve.......nekazem da su to uradili bezobzirno i bez razmisljanja o tome kolika je koteralna steta...... ali cinjenica je da su sve to izveli sa mnogo zrtava.....

Edited by svilnik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

имали су и други сличних киксева. сетимо се само трапавог америчког одговора на заузимање Техеранске амбасаде.

у позоришту су употребили јак отров као припрему за јуриш од кога је страдало много цивила, али ми није јасно шта је друго могло да се уради када имаш самоубице са прстом на детонатору као противнике.

што се школе тиче, терористи су убијањем талаца изнудили одговор специјалних снага, које нису биле спремне за напад, а све оно што смо гледали на CNN i BBC је само прљава пропаганда са сумњивим поривом.

то би било као кад би неко рекао зашто су Американци послали стотине полицајаца и ватрогасаца у сигурну смрт 11. септембра. или зашто су осудиле хиљаде становника Њу Орлеанса на вишедневну ужасну агонију. није све тако једноставно.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

можда не чак ни то, колико су у датим тренуцима приморане да жртвују некога, или просто немају бољи одговор у одсудним тренуцима.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

odgledah Chernobyl Heart,oskarom nagradjivan dokumentarac.trenutno jedino sto mogu da kazem je strahota.ne bi da se upustam u raspravu da li je sve realno prikazano.

ukoliko neko nije gledao a zanima ga,evo spoilera

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

ukoliko imate "slab stomak" NE GLEDAJTE.dokumentarac je o danasnjim posledicama chernobila na decu u kontamiranim zonama.neke scene sam i ja preskocio,deformiteti su ...:(

http://www.mininova.org/tor/86982

200mb,traje 38 min,solidan kvalitet snimka.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kad se desila tragedija moji su se zadesili na putu u madjarskoj. Pochela da pada neka kisha, a cale slusha vesti preko radia u kolima kako postoji opasnost zbog od kishe zbog radijacije. Caletov komentar "Valjda moskvich nece da prokishnjava" :)

keva i cale ti prichaju madjarski tako pro?

Link to comment
Share on other sites

uvek me ovakva, vec 20... 3242 godina napushtena mesta nekako zainteresuju da zavirim shta se tamo nalazi, ali ovde ne verujem da bi mi bilo prijatno da zavirim, strashno koliko ljudska rasa dovodi u pitanje sopstveno postojanje samo radi dolivanja ulja vatri, i dokazivanja . . . to je vreme kad ne verujem da bi iko voleo da se nalazio u chernobilu . . . Grad duhova, ulice napushtene u neredu, zgrade, kuce, prodavnice prekrivene pepelom, ko zna kakvi monstrumi se radjaju i ce se radjati, imam jedan kratak klip sa bebom od ozrachene majke, ne verujem da bi pomislili da je ljudsko, kad sam prvi put pogledao zamalo nisam povratio, i zgdilo mi se, pomislio sam da je vanzemaljac.... ako neko hoce da vidi monstruma, neka mi kaze gde mogu da uploadujem ovih par mega....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...