Jump to content

Galaktika


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam tacno kod koga je cuvena kopija koju je Dandy napravio, ali mislim da ima Lucky, a ako nema nek se jhavi onaj ko ima.

Ja mis'im da je dandy snim'o vise kopija, ja sam mu "narucio" jednu i mogu da je recnem drugima, ako nekome treba, dva dvdja.

Link to comment
Share on other sites

ostalo mi je da skinem josh 2x17, 2x18, 2x19 i 2x20...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

Jedino shto me smara je to shto su Cejlonci sada kao ljudi - mogli su to malo drugachije da odrade i da sve bude cool. Sve ostalo je do jaja odradjeno.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pazi, odgledao sam 13 epizoda prve sezone (dva pilota + 11 epizoda) i dobra je serija, ali to shto sam napisao u spojleru me smara i dalje... Znam da ima dosta forica koje su zasnovane na ovome, ali je fazon shto bih voleo da vidim vishe fajta sa Cejloncima, a manje davljenja o Bogu i sl. Ako se neko seca stare serije zna o chemu pricham - crvena tachka na kacigi koja sheta levo desno i metalni glas je ono shto je bilo do jaja, a ovo novo je odlichno, ali nije Galaktika...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pazi srbo, ne verujem da je moglo bolje da se urade cejlonci za ovakav tip serije. DO sada nisam gledao niti jednu SF seriju sa preko 15 epizoda po sezoni koja ima valjanu karakternu cg animaciju iz epizode u epizode. Jednostavno tempo rada ne dopusta vreme potrebno za kvalitetni zavrshni proizvod, iz epizode u epizod. Mogli su da naprave ili neke karikature ili da se odluche za ovakavo resenje, koje samo po sebi moze dosta da pruzi.

ali slazem se sa tobom da preteruju sa bogom. Mozda ce to u sledecim sezonama delovati logichno ali sada, ponekada, mi previshe lichi na SF West Wing.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
meni su generalno baltarova bulažnjenja dosadna, ta spika o bogu još ponajmanje.. prijale su mi ove epizode otkako mu se imaginarna #6 ne javlja toliko.. :)
Link to comment
Share on other sites

slazhem se sa ivanovim poslednjim postom :)

meni lichno je najzanimljiviji zhivot posade galaktike - kako prezhivljavaju pod stresom, u opasnim situacijama.. sve ono shto nikad nije bilo u SW/ST i slichnim serijalima.

Pravi ljudi.

Link to comment
Share on other sites

ајајајај Ди... какав је то гузати слаткиш.

свиђа ми се БСГ управо зато што су разрађени ликови.

Србо, тупљења о Богу ће да добију уобличенију улогу касније. немо' се жестиш. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

U principu se slazem da je gluma na nivou i da ima dosta emocionalnih momenata (pochetak je tako surov da imash osecaj da ce serija da se zavrshi posle nekoliko epizoda jerbo ce da ih satru Cejlonci :) Glavni baja komandant Adama, predsednica, EXO i Apolo su odlichni, za Starbak(u) josh uvek ne mogu da se naviknem da je riba [:D], kao i Boomer!

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
koja je pri tom josh i Cejlonac!
Scene sa doktorom me generalno smaraju...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

e da, iz it mi ili je najimba intro music (koji su i julovci koristili u asvojim reklamama davnih 90ih... ;oP) zamenjen za neku ttoalno dark temu koja mi nikako ne lezhi? (sve spizode sto sam gledao nikad nisam gledao prvih 5 min...TV je chudo =o)))

Link to comment
Share on other sites

Muzika naravno nije ona stara... Ima je ponekad u pilot serijama, a u obichnim je nova. Nova muzika iz shpice je po meni odlichna - daje taj shmek koji ima cela serija - trachak nade da ce chovechanstvo preziveti [;)] Skinuo sam i OST, ako nekog zanima mogu da vam okachim link. Josh mi se svidja ona fora kada u najavnoj shpici pushtaju scene iz dotichne epizode uz onu nadrkanu muziku [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Da, da, muzika je odlicna, mada ja nisam gledao originalnu seriju. Mislim da je Baltar odlican lik za resiju, kao i predsednica iako me oba lika najvise nerviraju, ali kao sto rekoh oni su neophodni, a i odlicni su glumci.

Al' ne zaboravite doktora, mislim na lekara, onog matorog hejtera sto non-stop pusi, kako je samo mega dobar.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Al' ne zaboravite doktora, mislim na lekara, onog matorog hejtera sto non-stop pusi, kako je samo mega dobar.

он ми је најгенијалнији. намћорчина доброг срца. и матора стенчуга је генијалан лик. лофл гуд, никад не одступа ни милиметар јеботе. остали онако. Старбак бих понекад тукао, а понекад волео, Ли ме нервира понекад, али не претерано, Балтар је саможиви црв, а председница је опортунистичка кучка. а сви глуме одлично.

фрак ми је сјајна реч. баш леп детаљ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...