Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e zweri jel imash mozda onu kasetu sa mature ili josh bolje neki komp format?

Nemam ja kasetu, ali ima Rade, on to tipa gleda bar jednom mesecno i lozi se na to sa kakvim smo bolidima isli u skolu [:D]

Juce radio do kasno, mislio da legnem da kuntam, ali nesto ne mogu da stignem pa sam sad nervozan i nit tamo nit vamo.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

I ja isto uzeo neki kožnjak...blah imam ga već 3-4 meseca i nisam je nijednom obukao jer sve mislim da mi loše stoji iako kažu suprotno :)

Ceo dan smor,nisam imao ništa da radim pa reko da uzmem da instaliram neku igru pa našao Mafiu.ALi zajebava me drugi cd,neće da nastavi instalaciju :( ... kod keve na kompu radi meni neće.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu vise da izdrzim, odo da matorcima sredim njihov komp, ova tiranija sa zumom, bejeweldom, obaranjem sistema i instaliranjem spywarea je prevazisla sve mere.

Posle finalno chitanje 70-291 pa daj boze zdravlja na ispit za par dana.

Link to comment
Share on other sites

Posle finalno chitanje 70-291 pa daj boze zdravlja na ispit za par dana.

Opa ... MCSA ili MCSE?

Drzhimo fige, pa taman da te propitam za detalje kad dodje vreme :)

@ topic - Potpuno sam poremetio sistem spavanja i sve, zapravo, nisam poremetio, samo spavam po 3 sata dnevno, dok ne prodje ova frka. Nemam vremena nizasta, samo zavrsavam kakve poslove. A takav je generalno uvek pocetak meseca, sta da se radi.

Od stvari koje su se dogodile, ortaku obili radnju, al' neka vam on sam postuje detalje ako hoce, gledam neki zanimljivi mobilni koji bih mog'o da pazarim da zamenim 6150 (n-gage je jos uvek live & kickin', hvala na pitanju ;)), izbegao sam danas velike pljuskove za pokoji minut i zaradio upalu mishica od dve lakshe vezhbe ;)

Link to comment
Share on other sites

Bio na teningu ono bas sam se umorio. Osmekao neku "stariju koku"(ima izmedju 24-25 po slobodnoj proceni) tamo ono mogla bi da prodje ali mi frka da da se nesto glupiram ima crni pojas mogud a najebem :))

Inace sada klopam neke rezance od rucka i razmisljam kako sutra moram da ustanem u 7 ujutro da vadim krv ufff a bas bi spavaooooooooooooooooooo :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Nemam ja kasetu, ali ima Rade, on to tipa gleda bar jednom mesecno i lozi se na to sa kakvim smo bolidima isli u skolu 
jel mozesh nekako da organizujesh da se to prebaci u neki digitalni format?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

neshto sam blentavo raspolozen... danas su mi se zatvarale ochi na predavanju... onolik predaje i gleda u mene.. a meni glava levo desno.... zatvorile se ochi... lele.. kolko mi nije bilo dobro pa posle toga josh jedno predavanje od 3 sata... zvekete

dosho gajbi.. neshto raduckao...

pocinje da me boli glava...

za nekih pola sata kunt...

kupio sam josh jednu majcu billabongovu :D

sad samo da nadjem josh jedne bermude koje nisu od poly`a i na konju sam:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Opa ... MCSA ili MCSE?

Drzhimo fige, pa taman da te propitam za detalje kad dodje vreme :)

...zaradio upalu mishica od dve lakshe vezhbe ;)

Za pocetak MCSA (mcse kad dodje vreme) al sam uzeo da polazem exchange umesto ISE sto podrazumeva bar mesec dana vise ucenja.

Ja sam neki dan, ali ozbiljno, zaradio stravicnu upalu od valjanja po onoj velikoj lopti i 15 minuta istezanja.

Strasno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam neki dan, ali ozbiljno, zaradio stravicnu upalu od valjanja po onoj velikoj lopti i 15 minuta istezanja.

Strasno.

o boze... tripujesh se da si machka? :))

cim pokusham da te zamislim kako padash sa toga zaboli me stomak od smeha :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Osmekao neku "stariju koku"(ima izmedju 24-25 po slobodnoj proceni)  tamo ono mogla bi da prodje ali mi frka da da se nesto glupiram ima crni pojas mogud a najebem :))

mislim stvarno... pazi ti njeg "stariju koku"... strashno...

btw, evo mene sa novog posleta... superishka mi je ovde... shta da vam kazem osim da trenutno kuckam sa svog lichnog lap topa Aspire 3003NLC, Mobile AMD Sempron processor 3000+, 15.0" XGA TFT LCD, 40GB HDD, DVD/CD-RW Combo, 256MB DDR... :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa kada pogledas da tipovi mojih godina setaju piletinu od 17 dina ona je ova od 25 bas koka :)

chek, chek... sad bi to trebalo da bude kompliment? :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

коке, пилетина, ћуретина, шта год да је, биће добра супа!!! [:p][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

коке, пилетина, ћуретина, шта год да је, биће добра супа!!! [:p][:D]

volim supu od detlica, la la la la la...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...