Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzeo sam danas bajs, onaj stari cu rasturim i salvage-ujem delove [:D]

taman sam obishao ortaka i pokupio 40gb animea.

zajebao sam se shto sam se prijavio za prekovremeno sutra i prekosutra, necu spavati vecheras [:D]

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, kakav vikend. Sad sam se vratio sa zurke koja je pochela u petak oko 19h, u Jajincima, u ogromnoj kuci jednog lika iz shkole. Bilo mnogo ljudi iz shkole, devojchica pride, roshtilj, fudbal...aaaa, koliko je bilo dobro. Rekao je da ce praviti opet za vreme raspusta koji sledi za 1. maj. Trebace mi jedno 2 dana da se povratim. Mnogo sam umoran. Mnogo. A moram da uchim...cenim da necu otici sutra u shkolu.

Link to comment
Share on other sites

^

strogotju.. za ucenje :)))

e mrzim ovo lepo vreme !!!

oduvek sam vise volela hladan , pun magle sa malko sunca kroz oblake JESENJI dan !

jedva cekam jesen !

ovako svi moguci mishevi izadju iz svoje rupe i krenu da se shepure po keju pa ne mozes ni bajs da vozis a da ih ne gazis ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

bio na tekmi danas, uf prijatna utakmica Roma vs Lecce 3:0 :) totalno opushtena tekma.

trebo da idem do bolnice, al me mrzelo... sad cu da iskuliram kuci, mozda naruchim neku hranu (prodavnice zatvorene) i da gledam film :)

btw. snimio sam penal :))

a ovi papani iz lechea promashili penal :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

bio na tekmi danas, uf prijatna utakmica Roma vs Lecce  3:0 :)  totalno opushtena tekma.

trebo da idem do bolnice, al me mrzelo... sad cu da iskuliram kuci, mozda naruchim neku hranu (prodavnice zatvorene) i da gledam film :)

btw. snimio sam penal :))

a ovi papani iz lechea promashili penal :D

( [;)] )...

btw priznali su im onaj gol na kraju pa je ustvari 3:1 :)))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

^

strogotju.. za ucenje :)))

e mrzim ovo lepo vreme !!!

oduvek sam vise volela hladan , pun magle sa malko sunca kroz oblake JESENJI dan !

jedva cekam jesen !

ovako svi moguci mishevi izadju iz svoje rupe i krenu da se shepure po keju pa ne mozes ni bajs da vozis a da ih ne gazis ...

amen.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uspeo sam da zgutam andol po povratku kuci posle migrene koja mi je bacila senku na celodnevno rostiljanje. [jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

igrao basket...(3 na 3)

igrao prilicno lose. mozda zato shto sam 5 dana bio bolestan. ali ni to me ne tesi... zapao sam u tezak bedak... nikada mi se nije desilo da igram 6 meceva i da sve izgubim... :((((((

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...