Jump to content

Jedan realan topic


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stara prica, ako bih krenuo da smanjujem cenu, ono 499.000, 498.000..., nasao bih neke od vas koji bi jeli govna i pusili kurac i za 50 jura...

nisu pare problem.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па ваљда зато што политика има везе са једењем гована, трпањем у буљу и 500к евра, хммм? [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne nego sam ja ovaj topic stavio inspirisan jednim dogadjajem koji je istinit. Naime upoznali smo jednog grka koji zivi na Kritu kad smo bili na Kritu jel te !! I pricali mi sa njim i kaze on nama:"Vidite ja sam isto tako razmisljao, smarao se i nisam imao kesa. I tako prolazili dani i ja sam uvek imao neke kombinacije ali se sve zavrsavalo bezuspesno. I onda jednog dana zazvoni njemu neko na vrata i predstave se kao radnici Vodafona. Naravno on ima to neko zemljiste koje je od njegovog caleta i Vodafon kad je dolazio u Grcku i kad je dosao do Krita trebalo im je bas to mesto da postave repetitor. U svakom slucaju da ne bi duzio kako on nije prvo moga da veruje, pa nije znao sta da radi na kraju on potpise lepo ugovor i Vodafon tu stavi repetitor i batica dobija toliko para da je otvorio klub i kafic na Kritu i tako prvo malo u pocetku putovao po svetu.

Mislim jeste da ovo nema veze sa topikom ali opet moze da se nadje neka mala veza. Covek ceko ceko ceko doso Vodafone i volla.

Zato sam ja stavio i ovo. Eto zamislite jednog dana vama dodje neko i ponudi pare da se futate u bulju ili jedete govna ili pusite karu. Na primer tamo neki batica koji bas oce nekog sa rura da savata i da vide kolko daleko bi isao. Ja bi se prvi prijavio !!!

V

Link to comment
Share on other sites

A jel mozhe jedna kesa povetja, pa govno u nju, pa onda pojedesh kesu :))

ko kaze da ne bi pojeo govno za pola miliona jura, lazhe

Mozhda bi ti to zheleo, ali slabe su shanse da tje ti se to i desiti :)

Jebote, koji topic... Zamisli scenu na nekoj si fensi Dedinje zhurci, i sve bogati oko tebe, sav sretjan, najzad sam tamo gde sam hteo da budem, i provalish chudno te gledaju i samo ko shapat chujesh: "on je pojeo govno za..." hahaha [:D]

Ajde bre...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

radi se o 500.000 a ne 500 :)

i glupo je ovako na prazno .. vidish chak ni taj baja kad su mu doneli papir nije mogao da veruje. isto tako ni ja ne verujem da bi doshao neko i ponudio mi te pare za te gluposti. a ako se kojim chudom desi to je odluka koja se donosi u momentu o njoj se ne razmishlja.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a ako se kojim chudom desi to je odluka koja se donosi u momentu o njoj se ne razmishlja

Upravo tako :) A pritom ne razumem budalu koja bi dala 500k da vidi nekog kako jede govna, ili da ga jebe ili da mu pushi 2 minuta. Za te pare mozhe da iznajmi jebeni cirkus pedera i da ih sve udara 6 meseci...

Stupid...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...