Jump to content

jbt !


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

A odakle tu znak jednakosti? To sto je "bolje grob nego rob" neka matora komjunist fora ne znachi da tu treba da stoji znak jednakosti, jer ako nesto znamo, a to je da ne verujemo komunistima.

[dzesika simpson]Jel ovo offtopic?[/dzesika simpson]

Link to comment
Share on other sites

I nista lepo, odgovorili oni meni i kazu "Aj sada ti lepo nadji sve te drugare koji su ti produzivali wow i napisi nam njihova imena,skeniraj licne karte,pasose,upisi brojeve kreditnih kartica,itd itd." I ja lepo naravno njima sada odgovorim "Kao sto sam vam rekao u predhnodnom mail-u, ja ne mogu da nadjem te drugare trenutno, ali kada ih budem nasao poslacu vam sve potrebne informacije, do tada bih vas zamolio da ako je sve u redu sa mojim accountom da mi otvorite da mogu da se igram,jer ja sam ulozio dosta svog zivotnog vremena u tu igricu i planiram da igram i dalje,i kenjao sam da je situacija u nasoj zemlji sjebana itd. da ne mzoe svako da ima svoju cc itd itd..i naravno napisao" zahvaljujem se unapred" i tu sam ja jos nesto lepo i fino kenjao naravno ulizivao se ... i stize meni danas mail :

Hello,

We regret to inform you that credit card payments for the account named

(SAKALENCE) have been locked. For security reasons, we will not be able

to accept any credit card transactions related to this account from

today.

Please note your account itself has not been closed. You can pay for

your subscription by using use the pre paid game cards, further

information can be found here:

http://www.wow-europe.com/en/requirements/subscription.html

If you have any further questions or problems, please do not hesitate

to contact us again.

Na to sam ja pripremio njima odgovor koji cu im ovih dana poslati i ako su mi napisali da im se kao u fazonu ne obracam, lepo cu da skeniram i uradim sve ovo sto su mi trazili i da ima napisem "Kao sto vidite sve je u redu i nisu nikakve kradene cc ili nesto slicno, zamolio bih vas sada za izvinjenje i da otvorite moj acc da mogu da platjam sa drugih cc" i to bi bilo to, kao sto ja vidim nisam nista lose uradio niti sjebao do sada ... a moji ovi neki likovi sa servera (njih oko 2000) 10 guildova pisu peticiju neku kao i podrzavaju mene, tako da majke mi moje, posto imam neke advokate prijatelje pa cu ako mi nista ne urade i ako se ne izvine da ih stvarno tuzhim, posto sam razmatrao sve, procitao ona njihova pravila i sve .. i kao sto sam vetj napisao ne vidim nigde da sam ja negde pogresio ili da sam prekrsio njihova pravila, a zbog ovakvog bezobrazluka koliko su bezobrazni cu stvarno da ih tuzim ako mi ne otvore acc :), toliko za sada pa ono videcemo sta ce biti ...

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Realnost je da se svakodnevno kradu stotine, pa i hiljade cc brojeva.

Svaka kompanija/firma bi uradila isto kad vidi da koristish 3,4,5 kartica.

Da ih tuzish...pa to je smeshno. Svi znamo da, i ako si u pravu, na sudu UVEK pobedjuje onaj sa skupljim advokatom (ili timom advokata u slucaju Blizzard-a)

E da i nije bash pametno da pishesh svoj account name po forumima [;)]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

pazi ja sam imao problema sa sifrom pa sam ih cimao da mi daju shifru, i to je bio proes od5-6 dana... ja njima poshaljem mail,oni meni i tako u krug...

slao im licnu kartu od ortaka koji mi uplacuje, poslo im fliku kreditne, sa poslednjim brojevima... pa mali milion gluposti i to je to:)

samo opushteno... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Na US serverima nema toliko problema kao u ostalim delovima sveta. Ipak, tate su tamo pa mora sve da sljaka besprekorno.

Blizz je definitivno najbolji u svojoj bransi, i ovo sto su uradili sa WOW-om ne verujem da ce u skorije vreme iko ponoviti.

U Blizzu su vise ljudi umetnici, nego programeri. Zato WOW izgleda tako sladunjavo i svarljivo. Ljudi nisu otkrili toplu vodu, i samo imaju jasnu viziju kako od nista napraviti nesto i ono najbitnije. Razvoj igara kod njih traje jako dugo sa nekoliko beta testiranja sto je jako bitna stvar. Zato im igre na kraju izgledaju tako kako izgledaju.

Link to comment
Share on other sites

blizz je skupljao igrache za WoW oko 15 godina... nije se to sve desilo preko noci.

ljudi su dostigli granice filmskih honorara i to je stvarno za svet igara rekord.

organizacija toliko ljudi odjednom je pakao... setite se kanter strajk klanova od 5 ljudi pa zamislite milione takvih...

cena igranja na besprekornom serveru wow-a je mnogo veca od 12 evra... za ovaj kesh mi dobijamo odlichan tretman

realno blizzard je firma koja je uspela i naravno niko ih ne voli zbog toga, svi ochekuju perfekciju a ipak oni su samo ljudi pa sad ako misli neko da moze bolje da organizuje blizzard neka se ponudi za posao kod njih... da vidimo i to chudo [;)]

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

nemoj mi reci? :) a koliko je realno, 50-60 evra? 100?

ja nisam pisao koja cena je realna... jer u srbiji i tih 12 evra ponekad nije lako izdvojiti.

12 evra koshta shishanje u inostranstvu [:D]

da se oshishash 2 puta za mesec dana i dao si vishe nego za wow...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ja nisam pisao koja cena je realna... jer u srbiji i tih 12 evra ponekad nije lako izdvojiti.

12 evra koshta shishanje u inostranstvu

da se oshishash 2 puta za mesec dana i dao si vishe nego za wow...

e sad :) "u inostranstvu sisanje kosta 12 evra" ... pa 'de nadje takvo poredjenje? :) Mozda ja mogu da se slozhim sa tobom i da je 12 evra recimo 5 punjenih u beogradu, pa kao, potrosio si isto kao da si pojeo 5 punjenih, ali si ti pricao, ako se ne varam, oko toga da je tih 12 evra malo za ono sto wow pruzha, i je mnogo visa cena da bi se igralo "besprekorno".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...