Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada gledam ove kadrove iz Beograda, stidim se zvoje zemlje... I treba da nas nema kada ovoliko ljudi zali za chovekom koji nas je jebao 10 godina!

"alo Bush?... ma da matori, na staro mesto! jeste,jeste... ne ne, bolje napalm, kasetne bombe se pokazale neefikasne. ajd' zdravo, chujemo se posle"

[claps]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

par interesantnih prizora:

vecno odana:

438775716441c0a26205f1941898063.jpg

mali zlobodani!

674003369441b3149eba59127647968.jpg

1772931439441c099a54bc7007233156.jpg

1259674768441c0a145e965866912703.jpg

ko za kime zhali?

1293762466441c0aa422b0d475284324.jpg

...for the horde!

911907635441c0a946dea3020223586.jpg

...kako manipulisati decom:

1586899449441c0b3d69719633081389.jpg

...reci nisu potrebne....slike sve govore...

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

bate ,ne znam da li si chuo govore ruske delegacije, e to je tek bilo strashno.

Znash shta, jebe mi se za Ruse, to je njihova inostrana politika kojoj je trenutni interes kontriranje zapadu. Ali ne mogu da verujem da ljudi koji su ziveli kao stoka pod Miloshevicem idu sada da ga zale!?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

fora e namesten miting na konto proslave proleca 3 dana pre njegovog pocetka. + da se sloba ne ponovi.

juce su ljudima stizale poruke da se skupe na trgu povodom toga. i da im je sifra raspoznavanja balon. zato svi nose balone.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

samo sam hteo da kazem 2 stvari. postoi zakon koim taj covek treba da bude sahranjen u aleji velikana kao bivsi predsednik zemlje. to je zakonska regulativa. i ona je takva makar taj covek ubio milijardu ljudi. sramota je sto se takva stvar ne spominje uopste. i sto se stvari odvijaju na taj nacin.

druga stvar koja je veoma sramna je ta sto nas predsednik zemlje salje molbu za prisustvovanje sahrani ibrahima rugove, a nema nameru da ode na sahranu slobodana milosevica. ibrahim rugova je ubio mnogo srba na kosovu. a on je tamo slao molbu. iskulirali su ga i rekli da nie pozeljan dole. taj boris tadic je jako cudan lik. treba da se stidimo. znate.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

sta si ocekivao. predsednik i njegova stranka vec tri godine jedine poenu mogu da dobiju na, sada, 2 mrtva coveka - Djindjica i Milosevica, posto nista drugo ne rade.a Borba za fotelju se ne rachuna u neki rad...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

postoi zakon kako e trebao da se sahrani.

koji? zivo me interesuje, trazio sam, nisam mogao da nadjem...

gledao sam prenos, i na momente mi je bilo tesko, ne zbog Slobe, njega nikad nisam voleo, pa ni sad, nego zbog jakog osecaja nepravde, kojom smo, kao narod i drzava okruzeni vec 15 godina. i za vreme i posle Slobe... ne mogu da predjem Zapadu preko nekih stvari. i ako sam bio pritiv Slobe NIKADA necu da kazem da je on "Balkanski kasapin" i da je izazvao raspad Jugoslavije i da je kriv za sve. jer to prosto NIJE tacno.

mnogo ljudi, mnogo emocija. pored par politicko-pljuvackih ispada, po meni je sve bilo dostojanstveno, sto je najveca pobeda Srbije. sacuvali smo kao narod cast i obraz sto smo pokazali da je moguce dostojanstveno ispratiti coveka, koga mnogi smatraju zlikovcem, a mnogi herojem...

secam se jedne zemlje u kojoj je krajem XX veka postojao jedan vlastodrzac, protiv koga sam se borio, a koji je nas, politicke protivnike, pljuvao, ignorisao, nazivao izdajnicima i sakom jada. ta saka jada je postala milion ljudi koji su mu srusili vlast i spalili skupstinu. pobedili smo ga zato sto smo znali da je istina na nasoj strani.

sad me nesto plasi da ova vlast (deo vlasti) sa svojom propagandom, pljuvanjem, ignorisanjem, minimiziranjem i ismevanjem ljudi koji veruju da je istina i pravda ovog puta na njihovoj strani, ne zavrsi kao ova koje se nerado secam. da saka jada opet ne postane milionska...

BBC javlja da su Srbi dobili danas novi mit. mislim da je to najtacnija vest iz Beograda. kako ce ko da sudi o tom mitu, jos cemo da vidimo.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

recimo da se slazem sa byp-om da je trebao da ode u Aleju velikana

sramota shto nije bilo tako... Spanac Franko je bio ucesnik gradjanskog rata, i kada je pobedio rekao je da su ljudi protiv kojih se borio "radili dobro za Shpaniju", sve u cilju nacionalnog pomirenja.

sledeca stvar, danas kada sam se vracao sa kosarke, na Bulevaru hiljade i hiljade ljudi marsira... sve starci i starice... razmisljam, jebote kako ste vi u mladosti ziveli... i uspeli ste da sjebete Srbiju i BG koji je bio pojam za ceo svet.

da ne duzim, mozda nisam u pravu, mozda sam nerealan... mozda je moglo bolje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

samo sam hteo da kazem 2 stvari. postoi zakon koim taj covek treba da bude sahranjen u aleji velikana kao bivsi predsednik zemlje. to je zakonska regulativa. i ona je takva makar taj covek ubio milijardu ljudi. sramota je sto se takva stvar ne spominje uopste. i sto se stvari odvijaju na taj nacin.

Ne postoji, nisi pratio temu, vec sam Draletu citirao zakon o posebnim privilegijama Predsednika Republike i to nema, tako da smo se slozili da ne postoji. Na kraju krajeva i on je sam kriv zbog toga, a verovatno mu nije islo u prilog da se tako nesto stavi u zakon, posto su u njegovo vreme bivsi predsednici drzave bili sahranjivani u neimenovanoj rupi sa krecom.

recimo da se slazem sa byp-om da je trebao da ode u Aleju velikana

sramota shto nije bilo tako... Spanac Franko je bio ucesnik gradjanskog rata, i kada je pobedio rekao je da su ljudi protiv kojih se borio "radili dobro za Shpaniju", sve u cilju nacionalnog pomirenja.

U cemu je problem? Pa i Sloba ce biti sahranjen isto kao i Franko, u svom rodnom gradu, vec sam kacio slike toga u prilog.

Inace mi je super pokazatelj kako se na sahrani skandira "Slobo, Slobo". Mislim da jedino jos palestinci prave slice baljezgarije kada nose one kovcege ulicama i deru se kako ce se svi razneti u vazduh. Samo jos jedna bruka za one koji su organizovali sahranu, mada pokazuje koliko njima uopste i nije bitno da se na dostojanstven nacin opsroste od tog coveka.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pravi patriota...

nego shta nego jesam... samo shto ja ne verujem da mozhe nacija da se oporavi (u skoro bilo kom smislu), osim ako se ne reinkarnira iz pepela :>

isto to mislim i ze celo chovechanstvo... jedna duzha nuklearna zima pa da vidish shta donosi proletje posle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...