Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

off ? :

Nacin na koji se nigger,kruko i bratija izrazavaju, je samo sloboda koju pruza sigurnost sobe i daljina od sagovornika. Da su mi na dohvat ruke i da krenu da tako pricaju o tome kako je ko ziveo tih '90 i kako smo mi ostali ,koji ovde zagovaramo koriscenje mozga itd. , ziveli ko kraljevi pa nam sada ne valja ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja taj koji je pricao ko je kako ziveo devedesetih, nego se prdi kako im je bilo jako tesko. Onima koji cute je bilo najteze.

Da sam ti na dohvat ruke, i ti bi meni bio na dohvat ruke. Nemoj da pretis, ruznije je od mog pljuvanja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Shto si se osetio prozvanim, upuceno je bilo nekolicini 'tatinih sinova'?

PS: zaboravio sam jednu JAKO VAZNU stvar da napomenem a vezana je za ovaj

i njemu slicne topic-e! Provalio sam odredjenu grupaciju klinaca na ovakvim

topicima, koji sa zaljenjem pricaju o slobinim vremenima.... iako nemaju

puno godina sto znaci da su 90tih bili klinci svakako, a u cemu je u stvari stvar:

MATORCI TIH KLINACA OVDE SU ONE ODVRATNE LOPINE KOJE SU TOKOM

RATA STEKLE SVE, A IMALI SU SKORO NISTA, TEKLO JE MED I MLEKO PA SAD

SA SETOM PRICAJU O VREMENIMA "KAD JE TATA DAVAO DNEVNO PO 100 KERMA

ZA TIKE, TRENERKE I SONY PLAYSTATIONE !!!

I sad me slobodno pljujte, ali ZNAM BRE da vas ima ovde, skotovi mali !!!

Sad kad vise nema toliko apanja kinte i kad su tatice pritegle kaisheve, sad

vam vise nije tako lagodno, a? Jel vam fali tata slobica, a ? Uaaa bree! Sramite se!

Zato. JA sam jedan od tih "klinaca" sto za zaljenjem pricaju kako je bilo "lepo" u "slobino vreme". Daleko, veoma daleko od toga da sam ziveo onako kako mi je on to prilepio.

Jel znas zasto je bilo bolje tada ?? Zato sto sam znao na cemu sam, da onaj pisljivi dinar koji imam u dzepu je moj i samo moj i da nece neki politicar da mi ga uzme na kontu "poreza" i "doprinosa". Tada sam imao koliko sam radio i koliko sam se mucio da zaradim a sada mogu da radim ko konj a da mi 2/3 toga uzme grupa ljudi koja je zamenila istog tog Slobodana Milosevica. Sad radim i za :

- ljudi na birou koji smatraju da samo zato sto imaju skolu,oni moraju da imaju dobar posao a svaku priliku da nesto zarade odbacuju

- ljude na studiranju i daljem edukovanju,koji bi radije da uzmu knjigu u ruke i da planiraju kako ce kad zavrse tu "skolu" imati super posao ili vec imaju obezbedjen super posao

- poslanike

- i sve one koji u zivotu nisu presavili kicmu da podignu nesto a ono sto imaju imaju samo zato sto ima budala kao sto sam ja koji ce da radi za njih

Pola od onoga sto nigger i bratija prosipaju na ovom forumu kad god se pokrene neka teme vezana za Srbe i slicno, je cist produkt B92 i slicnih medija sto onda izgleda da iz njih govori ,ne mozak koji verujem da je odavno vec "infentilan" i nesposoban za samostalno rasudjivanje i donosenje odluka, vec medijska kutija koja im viri iz dupeta.

A ko da ima kesu na glavi ili nosi one ruzicaste naocare,pa veruje kako su ti Slobini lopovi,ratni profiteri i mafija, svi u zatvorima,njihove familije unistene i bez para.Kako oni sada zive mnogo lose jer je dosla na vlast "demokratska vlada, buducnost srbije" koja ih je sve rasterala.

ALO ! MOLIM ZA MALO PAZNjE !

Jos isti lopovi kradu i lepo zive. Samo im se sada pridruzila "demokratska" garnitura.

A za vas ,medijski pioni, spremili su tovare i tovare lubrikanata da vas sa lakocom tovare.

E sad moze i ban,i 50% i sta god. Kome se ne svidja nek pogleda na drugu stranu,nek skloni ogledala iz kuce i nek se ne ogleda u izlozima. Jer ce videti slugu pokornog,spremnog da uradi sve samo da ne mora da razmisli svojom glavom.

off ? : E ovo je mrznja ili ti hate. Sve ostalo je predstava.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

citiracu samo jedan post sa chilla koji mi se svideo

Za sve mlade koji su morali da odu iz ove drzave,za sve majke u crnom bez sinova,za sve izbeglice koje je drzao na granici danima,za sve mlade koji su izvrsili samoubistva za njegove vladavine,za sve prebijene bubrege i pokradene izbore,za sve ubijene novinare i "izdajnike",za sve penzose koji su bacali cvece po tenkovima i koji ce danas da ga oplacu,za Marka koji je otvarao diskoteke i parfimerije dok su se mladici vracali u kesama majkama iz njegovih "nicim izazvanih ratova i agresija",,za Zorana...Nek je otisao i nek se zaboravi sto pre.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ako ima ista patetitcnije od onih koji toliko brane slobu su oni koji ga pljuju toliko sada...

covek je proslost, pomirite se da necete vise imati na koga da upirete prstom i gorovite on je kriv, ili cete ipak i dalje to raditi... u svakom slucaju boli me uvo za sve to [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam cuo da je Sloba zapravo zapalio zito i ubio Milevinu macku i pokvario Radosavov ventil na kazancetu i uganuo nogu malom Perici i malu Milicu vukao za kiku i svasta nesto uradio svima nekima koji nikada nisu glasali za njega... a takvih je 98% u ovoj zemlji, kako sam cuo...

i ja sam zato da ga proglasimo za najveceg Negativca koga je svet video. da popisemo sta je sve uradio svima i da ga ispljujemo jedan poslednji put. i da krenemo dalje. da onda, bar, od 11. marta 2006. Sloba ne bude kriv za sve, ako je bio kriv za sve do sad.

da se pomirimo.

da se ne mrzimo.

da vucemo za Srbiju, a ne za ideologiju.

da ne budemo ostrasceni i frustrirani.

da budemo slozni.

da nam ne ispiraju mozak, zato sto nas mrzi da razmisljamo.

da postavimo prioritete i da ih sprovedemo.

da ne budemo povodljivi i pokvareni.

gledam onog "princa svetlosti", uvazenog bivseg podpredsednika najbolje Vlade ikada i omnipotentnog Crtaca pesackih prelaza po Beogradu, "Cuvara Svete Vatre", Njegovu ekselenciju Ch.J., i samo se pitam koga ce sutra da pljuje, kad mu S.M. vise nema. i na koga ce da se vade ovi paraziti kada budu kamcili pare raznim otvorenim fondovima i dokle.

ako smo zasluzili Slobu, zasluzismo i sve posle njega... i Djindjica i Kostunicu i Tomu i Tadica i Ch.J. i Biserko i Velju i Koraca i sve ostale. tu smo gde smo i nemojmo sebi otezavati mrzeci se medjusobno...

povraca mi se...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...