Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

E ljudi skinuo sam oblivion sa neta (ne pitajte zasto, smorna prica:)) i sada imam 86 fajlova (delovi) koji krecu od 001, 002... 086. Jedino sto sam uspeo sa njima je da preko windows commandera spojim te fajlove u jedan koji ima ekstenziju .OUT ?? Ja pojma nemam sta sa tim da radim, niti da li je to sklapanje ispravno??

Imate li ideju sta sa ovim da radim, thx? :)

skini reloaded verziju. ta je shebana. trazi da skines jos 500MB ispravki i onda da nesto cekicas sa obadve dok nedobijes normalnu verziju.....

pointless....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam 58 sati gejmpleja..... :((

nemam zivot

haha,evo ja vec nekolika dana ne igram...prvog dana nisam bio odusevljen,pa sam onda za 4-5 dana po 6-7 sati "ubio"= 40tak sati gameplay(lvl 20)..

dakle kako nemas zivot:)sta ti je to 58 sati?Za to ti treba samo 6-7dana;)))))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ja isto igram malo u poslednje vreme shto zbog obaveza a shto zbog STRAHA...

jednostavno ponekad se skenjam da kliknem na ikonicu Obliviona jer znam da kad sednem necu dugo moci da ustanem.

[b)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

jednom sa sa 2 prijatelja igrao fallout od 17:00 do oko 15:00 sledeceg dana...skoro 24 sata...posle toga izgledate kao da vas je pregazio brzi voz(a vi se i dalje trkaste sa putnickim:)

to sad ne verujem da bih moao da izvedem....:)

eh ta mladost:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ne znam za patcheve... ali igra ima par ozbiljnih bagova sa kvestovima...

Jedan od njih je bash taj "Vampire Cure" quest, gde treba da vladaru Skingrada (koji je vampir) doneti lek, fora je sto nemozes direktno da pricas s njim, nego preko njegovog glavnog pomocnika... da ne duzim... meni a i mnogim drugima, se zabagovalo tako da ti savetnik kaze nesto u fazonu "sacekaj ovde, sad cu dovesti grofa" i onda izadje... cekas sat,dva ,tri... nista.. i onda sam krenuo za savetnikom koji u fazonu izasao iz prostorije i zastao na jednom mestu zabagovan....

Isto tako ima onaj kvest u thievs guildu.. "Ahdarjii heirloom" gde treba da ukrades prsten od neke grofice.... a prstena moze i da nema tamo gde se nalazi..

obicno load-ovanje igre sa mesta pre kvestova pomaze.... posle nekoliko puta :)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Na sajtu proizvodjacha igre postoje pechevi koji dizhu verziju na 1.4xx, koliko sam video. I trebalo bi da budu za Oblivion. Nisu dodaci i modovi, kojih takodje ima.

Pitam, da znam ispravlja li to neshto, i treba li krek, ali izgleda da radi, generalno, OK i bez tih zajebancija.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Na sajtu proizvodjacha igre postoje pechevi koji dizhu verziju na 1.4xx, koliko sam video. I trebalo bi da budu za Oblivion. Nisu dodaci i modovi, kojih takodje ima.

Stvarno ne vidim zashto morash da nagadjash, kada lepo pishe da je to za Morrowind i njegove expanzije - Bloodmoon i Tribunal...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

E, može mala pomoć oko enchantovanja? Hoću da nabacim neki hevi encnatment tipa 30tak Willpowera na constant, da bi mi išla mana brže... Koristio sam Grand Soul Gemove, sa dušama Xiviali magova iz Obliviona, i najviše što dobijam je buđavih 10 poena fortifiranog Willpowera :-(

Koristio sam komade svog Glass Armora, zatim neke ogrlice i prstenje u vrednosti 150 do 200, i pomenute Gemove. Jel' mi treba možda neka jača duša u Gemu (jedino što mi deluje moćnije od ovih magova su Minotaur Lordovi iz Arene, da probam sa njima?), ili imaju i neki jači Gemovi, ili bolji komadi nakita, ili mi treba bolji skill u Restoration-u... Help... Znam da više nema posebnog Enchant skilla, pa sam malo zbunjen...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Kolko znam, postoji neshto sto se zove Black Soul Gem i to je valjda mocnije od obichnog, a dobija se tako sto na nekom altaru ispred neke od Necromanserskih u toku noci stavis obichan Soul gem i on se valjda pretvori u Black soul gem....

ne pitaj gde se nalaze pecine posto ih i ja trazim i nisam video black soul gem jos uvek (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...