Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel ste primetili, da barem pocetak main kvesta, ima tezinu proporcionalnu vasem liku?

Moj drugar je sa nekil lvl 3-4 otisao u kvan i u onaj prvi oblivion gate,a tamo su ga cekali uglavnom goblini:)...Dok sam ja "dobio" fire at. neke deadre i sl...ali sam bio tamo tek na nekom lvl20...

Jel ceo main kvest "inteligintan" tako?Da podesava tezinu?To bi znacilo da je moguce preci main kvest sa lvl<9 recimo;) Idealno za nekog ko hoce samo main i nista vise

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Moguce je zavrshiti sve gildove i postati glavni baja u njima.

Fighters, Mages, Thieves, Dark Brotherhood, Arena fighter..... to su plejabilni gildovi...

ima jos par (tipa Order of the White stallion) gde mislim da samo dobijas chlanstvo i neke beneficije (tipa, 250 gold po ubijenom vampiru).

Inace, main quest je neki lik zavrsio za 7h:39m (real time), lvl 3.... mislim da je to rekord, mada sad kad razmisljam, kapiram da bih uspeo za manje (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja chistio Kwatch OG na 31levelu, porodio se dok nisam pobio one horde Xivialija i onih Valkydraza... a onda krljaza u Kwatchu sa JEBENIH 5 ili 6 Xivialija i par nekih magova odjednom...I sve ih pobije matori Silvian Matus, iako je 77% fajta u nesvesti:-). a DEBILI su opet zasrali balans u igri, kao i u Morrowindu, jer imam magijski orjentisanu Bretonku, i ume da bude bas zajebano... Kako je vama sa fajtersim herojima? Jel' ladovina, kao u Morrowindu, ili sta?

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Arenu sam orobio negde oko 20tog levela, a ukupno sam upotrebio nekih 10potiona u njoj, kad je baš bilo gusto. A za kintu je stvarno smešno, samo malo još se strpi, i imaćeš gomilu love s kojom ne znaš šta ćeš:-) Nego evo šta mi je bezveze kod te magijske priče:

1. Inteligence! What a ripoff! Sa pojačanjem Int-a dobijate extremno smešan bonus na manu (2 čini mi se), što ima ze rezultat to da sam imao 200 mane na lev1, a sada, na lev32, imam 284, i to sa 10 fortifiranog int-a. A došao sam u situaciju da moram da se uzdam u 100+ mane magije, pa vi vidite... a health sam skoro usedmostručio...

2. Willpower-another ripoff! Jebeš mi sve ako mi se sada, sa 140 Willpowera, mana išta brže puni nego sa 70! MOžda 15% brže maximum...

3. Totalno je loše balansirano levelovanje magijskih skilova- ne znam kako je za Conjuration i Mysticism, ali znam za ove:

Alteration kao Major skill nenormalno lako raste, samo treba bacati stalno fether i open magije. Ja zabo drvce u Cast taster i bacam Open very easy lock na otključan kovčeg, i, verovali ili ne, Alteration sa 66 na 100 za nekih pola sata! Probajte pali li ovo i kome nije major...

Destruction se prilično balansirano leveluje, ali smaraju ona 25/50/75 ograničenja, kao i priča sa manom, s obzirom na to da mi je Destruction osnovni način da nešto ubijem, a magija mi srče pola mane...

Restoration- to nemoj da bi se neko zajeb'o da uzme, znači stalno se healujem, fortifiram WP, Manu, Int, Armorer pre popravke, Mercantile pre trgovine, Endurance pre spavanja za level, Alchemy pre mućkanja, Agility ako ću da se bijem,absorb mana, health... I jedva da se pomera glupa skala!

Alchemy takođe smešno lako raste, bila mi je na početku 15 ili 20, možda sam je par puta negde trenirao, a sve ostalo dobio mućkanjem... Tu mi je oko 75-80, a pazi ovo: NIJE mi Major skill :-)

Ali ono, zabodem Shield spell na 90 pts (dobra ova Alteracija!), i kuliram... trčim unazad (sreća da sam extra brz!), i čekam da se napuni mana... Quickload ako promašim :-) jok čekaću da se napuni... A mislim da su baš u Bethesdi imali dovoljan feedback od Morrowinda da ne zeseru igranje sa magovima ovde.. ali, jebiga, ide, makar i nizbrdo... :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ne radi fora sa Open very easy lock ako ti dotichna skola magije nije primarna osobina, probao

meni je cool sto je fora sa magijama ogranicena, jer ipak glupo bi bilo da je bacanje magije svedeno na isti nivo kao i mahanje machem, ipak magija trebada je nesto specijalno, kao jel...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja chistio Kwatch OG na 31levelu, porodio se dok nisam pobio one horde Xivialija i onih Valkydraza... a onda krljaza u Kwatchu sa JEBENIH 5 ili 6 Xivialija i par nekih magova odjednom...I sve ih pobije matori Silvian Matus, iako je 77% fajta u nesvesti:-). a DEBILI su opet zasrali balans u igri, kao i u Morrowindu, jer imam magijski orjentisanu Bretonku, i ume da bude bas zajebano... Kako je vama sa fajtersim herojima? Jel' ladovina, kao u Morrowindu, ili sta?

e za ovo si u pravu,ja sam na 20lvl takodje imao problem..jer igra gleda koji si lvl..a ja sam razvijao ne-borbene skillove sa mojim khajitom:).. speechcr. sneak security...

ja sam imao deadre, fire at. i spider queen uglavnom:)i takodje solidno problema( kad mi je speech. i secutity bili na vecem nivou od blade:)ali zato nije bilo kovcega koji ne mogu da otvorim:)

u pravu su za "matori Silvian Matus"da je on mogao da pogine,nikad sam ne bih ocistio Kwatch posle zatvaranja prvog oblion gate-a:)Ja kad sam zavrsio to ciscenje grada Silvian Matus je bio bez maca i skoro celog oklopa,valjda mu ostale samo rukavice:))

kuzim da je mnogo teze igrati main kvest na velikom lvl:) sem verovatno ako si blade 100, heavy armor 100;))

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

@Exile : Ne dobijaju se pare za ubijanje vampira kad si u guildu Order of the White stallion, verovatno ima neke beneficije i tamo, ali nisam uopste ni ushao u onaj Lodge of The order of the white staillion...

Imas neki quest u Imperial City-ju koji kad zavrsis, isto ulazis u neki guild (neki borci protiv vampira), i jedina stvar koju mozes da radis je da donosis liku vampire dust-ove koji ti daje 250 gold za svaki, zaboravio sam kako se zove taj guild.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ću...

Vidim, radili ste oko Thief Guild-a, pa mi treba pomoć. Dakle, upao sam u glitch sa prvim questom za Skriivu, kada treba naći izvesni prsten. Pričao sam sa gushterom u zatvoru, ali umesto da mu dam lockpick, ja mu otključao ćeliju, ali mislim da sam izvukao šta mi treba od njega. Sad treba da razgovaram sa nekom ribom u zamku, ali kučka leži mrtva, verovatno kao posledica questa za Sanguine, kada sam bacio neku magiju od koje su svi (including me!) ostali goli i blesavi, pa se pošibali...

Elem, da više ne smaram, gde je taj jebeni prsten? Jel kod grofice, ili... ?

Zanimljivi da sam i u Morrovindu zaglitchovao upravo sa TGom, kada treba ukrasti izvesni Dweemer artifact od trgovca i njime uceniti čuvara u zatvoru da puste nekog lika... a ja naravno kad ikad to ukrao i prodao... jbg...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...