Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

кад се разбијем у бедаку, сутра се мрзим још више...

al' zato dan posle nikad jachi =)

Could be....ja sam priznao krivicu (prolazak na crveno) i dobio godinu uslovno

ja tako priznao da sam bio cirke pa mi i uzeli vozachku i naplatili =)

btw

shta mu dodje uslovno?

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

btw

shta mu dodje uslovno?

Daju ti odredjeni vremenski period...ako napravis prekrsaj u tom periodu, izvrsava se prvobitna kazna. Moj primer: za prolazak na crveno kaznili su me sa 3 meseca oduzimanja dozvole, ali su mi dali godinu dana uslovnu kaznu da ne smem da napravim nijedan prekrsaj ili ce mi uzeti dozvolu na 3 meseca...... Kapish?

Link to comment
Share on other sites

naravno da hoće, nije to kajblo63 :)

konačno sam odradio sve stvari koje je trebalo da odradim, sad ću da večeram i eventualno gledam fudbal (al nemojte nikom da kažete da sam gledao fudbal i to na tv-u)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo da poradi

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

kao gledao neshto ovu gramatiku radio neke primere .. i onda upalio komp i igrao UFO ceo dan =)

steze me neshto tetiva na levoj nozi ceo dan :( tako me to smara a deshava mi si jednom u 2-3 meseca .. samo da prodje sutra da nemoram da shepam jel moram da se nashetam ceo dan

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Gledam neki film na pinku sa padobrancima,barem ću da ubijem vreme.

Nego izvala sa jednog stranog foruma(Amerikanac).

Lik postuje topic sa latinskim poslovicama i njihov prevod na eng.Sledeći post odgovara mu lik u fazonu "šta će ti to kad je taj jezik izumreo,neću valjda da pričam sa mrtvim Rimljanima".I ovaj što je postavio topic kaže "Šta lupaš kad se latinski priča u Latinskoj Americi". [roflmao]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sad sam dosao od ortaka.

i.

idem spavati ;>.

danas je hm.

dvaes treci februar.

zanimljiv dan mog zivota.

jebalo me pamcenje datuma.

zaebano e kad vi zapamtite neki datum koi vas podseca na neku osobu.

a ta osoba za taj datum nema pojma.

pf.

odoh spavati.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

napisala mi kaznu rija sinoc.

prekoracenje brzine.

sad poziv za sud cekam. blah.

tipa 5 meseci.

popizdeo sam. jer sam kriv.

strahota.

Kad pre, zar ti nisi nesto polozio skoro? Danak neiskustvu, ne znas gde su pandurski stekovi :)

Inace neki advokati su me ubedjivali da kad tako napravis sranje, najbolje je da kod sudije za prekrsaje trazis suocavanje sa pandurom koji ti je napisao kaznu. Po njihovim tvrdnjama 90% pandura se ne pojavi na tom suocavanju i onda jednostavno slucaj padne u vodu. A i ako se pojavi, nista kazes kriv sam i to je to :) Mada mozes i da ih drkas na neke tehnikalije, tipa da li je radar bio bazdaren pre merenja i sl (imali ste sad to drkanje kad su nesto merili oko Djindjicevog ubistva).

Inace bio na basketu, sad malo na net i idem na pocinak.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kad pre, zar ti nisi nesto polozio skoro? Danak neiskustvu, ne znas gde su pandurski stekovi :)

Inace neki advokati su me ubedjivali da kad tako napravis sranje, najbolje je da kod sudije za prekrsaje trazis suocavanje sa pandurom koji ti je napisao kaznu. Po njihovim tvrdnjama 90% pandura se ne pojavi na tom suocavanju i onda jednostavno slucaj padne u vodu. A i ako se pojavi, nista kazes kriv sam i to je to :) Mada mozes i da ih drkas na neke tehnikalije, tipa da li je radar bio bazdaren pre merenja i sl (imali ste sad to drkanje kad su nesto merili oko Djindjicevog ubistva).

hm.

polozio - skoro.

vozim - dugo.

enivejz. to za sudjenje i te fore znam sve. za suocavanja sa pandurom itd. to je standardna procedura.

ali kontam da nece biti potrebe za time. ortak je 2 puta napravio isti prekrsaj - prekoracenje brzine za 45kmh.

prvi put su ga iskulirali odma. rekli mu da ide gajbi.

drugi put su mu dali uslovnu na 6 meseci. ali bez novcane nadoknade.

tako da ono.

videcemo. prvo da mi stigne poziv za sud. to e tipa od 2-6 meseci.

;>.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...