Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gledam koliko spamera ima, svasta na svjet.

Danas skoro pa da nista nisam radio. Nesto mi ne ide ovih dana. Jos kada se zaredjaju gadne stvari ljudima oko mene, stvarno covek treba da se zapita za sebe i da bude srecan, a ne da se zajebava ko budala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja sam chuo da je to opaka operacija. nisam siguran jel' te operishu sa ovim ili ovim

mada, navodno ne boli mnogo... rekao mi je drugar koji je to obavio da prvi dan nije mogao ochia da sklopi jer ga je bolelo kao da su mu isekli nos na zhivo, a posle se brzo navikao na bol... i sad ponekad ima tripove od toga ali nishta specijalno.

nishta strashno [yeah]

Link to comment
Share on other sites

ja sam chuo da je to opaka operacija. nisam siguran jel' te operishu sa ovim ili ovim

mada, navodno ne boli mnogo... rekao mi je drugar koji je to obavio da prvi dan nije mogao ochia da sklopi jer ga je bolelo kao da su mu isekli nos na zhivo, a posle se brzo navikao na bol... i sad ponekad ima tripove od toga ali nishta specijalno.

nishta strashno  [yeah]

[:0][:X][:0]

Link to comment
Share on other sites

Inace ta operacija se radi bez anestezije, zbog singulariteta sinusnih aluvija.

Zato se cekic kojim se razbija hrskavica mora prvo prokaliti po dzominiju, da se stvori tvrd sloj, a posle se nakon lomljenja hrskavice oblikuje nos po zelji tuckom iz avana.

Jedino je bedak sto se oci zatvore sledecih deset dana kao u vicu o amerikanki, francuskinji i milosavi :)

Link to comment
Share on other sites

shto je plashish?  [:(]

ma ne plashim je. Black&Decker je svetska, veoma postovana marka elektrichnih radnih aparata, od busilica, preko cirkulara do pneumatskih chekica... [;)]

btw shalu na stranu operacija je rutinska.na nivou je vadjenja umnjaka

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

true true...

Inache .. kod tih operacija nosa su zaboravili da vam kazhu da nos posle operacije postaje jako osetljiviji na hladnotje i sve te da morash trostruko da se pazish i stalno nosish shal... tako da zimi niko i ne vidi napolju tvoj lep novi - nositj..

Inache imam zadnja 3 dana nenormalnu zubobolju i zbog iskonskog straha od drzhav. zubava netju tamo da idem, a za privatne moram sachekati platu...tako da sam screwd... da ne idem u detalje ...

A inache izbacitju topik kako se ftwpwnuje lik preko IRCa i imam sve to sa dokazima napismeno i na video zapisu.... [:D]

2 dana se smejemo na tu temu, a inache tema tje biti - Dejan VS Slavica

podnaslov OWNED :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Satju malo te plasim. Imam ortakinju (pre poznanicu, al ae) na medicini. I ono, idu redovno po obdukcijama. Bili na autopsiji nekog omladinca koji je umro od pokvarenog zuba! Nije ga popravio na vreme, ono se zakomplikovali, sepsa, istrulilo zdrelo i overio lik. Tako da ono, idi kod zubara :))

Inace pijem neke jogurte i kanim se da uzmem da ucim, a mrzi meeeeeeeee...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jebali ste joj kevu [:)] Mislim da ce sada samo zavezanu da je odvedu tamo [:p]

@krule: kapiram da je pricala o operaciji nos-a ne zub-a?? Opet si poceo da pijes a? [smajli2]

Inace uzeo sam novi komp [:p] AMD64 3200+ Asusu A8n-E i giga ram-a danas treba da podignem i graficku Asus Extrime silenser 6600 pa da se bacim u 64-bitne fode punim pljucima ihihihi [user]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...