Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, hehe, opet ja  [:)]

Ne znam zasto kada tamujem neku zverku ona postane 2x manja. Recimo, sad sam ukebao nekog dinosaurusa u Barrensima a on 2x manji od njegove brace(ista klasa, isto ime , bas sam primetio).

Ili ja tripujem, ipak je pola 5 ujutru?    [:D]

Jbga tako to ide, ne mozes da setas 'full size beasts', doduse cini mi se da je postojao neki tigar/vuk koji se ne smanjuje tameovanjem, ali nisam siguran da li to jos uvek radi.

Link to comment
Share on other sites

ajde da ne otvaram novi topic samo par standardnih pitanja :

1.Ortak je uzeo wow skoro hoce da igra hordu ,na kom serveru mu preporucijete da igra ?

2.Ako neko moze da navede redosled kojim treba posecivati lokacije radi questova i brzog levelovanja kod horde posto sam ja igrao samo alijansu i ne znam apsolutno nista da mu objasnim.

Link to comment
Share on other sites

za servere nisam kompetentan jer nisam u toku, za levelovanje ashen treba zaobilaziti kad god je mogutje, sem onog jednog kvesta sa 4 zadatka (sa onom engineering pushkom) za odlichan plavi item...u principu kvestovanjem se mozhe u barensu ostati do 23eg, onda malo stonetalon pa 1kneedles...od 30og ekipa pa STV, nema leba =o)

Link to comment
Share on other sites

bump :D

imam "mali" problem ... i cini mi se da je ovo pravo mesto da pitam :)

svaki put kad udjem u veliki grad (za sada potvdjeno za TB i SW, razliciti likovi naravno) discuje me sa servera i svaki put kad se logujem ponovo, bude u lagu ~30sec i opet me discuje ... inace acc. radi kako treba (probao u igraonici) a sa likovima koji nisu blizu velikih gradova nemam problema ... ima neko neku ideju sta i gde je problem i kako da ga resim (nije blizz DL, utepao sam ga) =)

Link to comment
Share on other sites

ocigledno dobijash dics kada ti se konekcija preoptereti ... postane prezakrcena ... to je verovatno do ispa

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bump :D

imam "mali" problem ... i cini mi se da je ovo pravo mesto da pitam :)

svaki put kad udjem u veliki grad (za sada potvdjeno za TB i SW, razliciti likovi naravno) discuje me sa servera i svaki put kad se logujem ponovo, bude u lagu ~30sec i opet me discuje ... inace acc. radi kako treba (probao u igraonici) a sa likovima koji nisu blizu velikih gradova nemam problema ... ima neko neku ideju sta i gde je problem i kako da ga resim (nije blizz DL, utepao sam ga) =)

verovatno imas wireless.... i ako je tako onda ti nema spasa :)

moshnice~750g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...