Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ae da ne otvaram novi topic...da vas pita nesto..

wow me nesto jebe zbog ovog 1.10.1 patcha...znaci skine mi ga wow sam i krene da patcuje ali na nekih 22% mi uvek pise patch could not be aplied..i kaze kao da reinstaliram igru bla bla bla,da bih to resio..ali nema druga posle nego da se opet smaram sa svim patchevima i tako to...

nego,jel mogu ja da odem do drugara i da kopiram sa harda na hard to nekako,jer nigde ne mogu da nadjem da skinem 1.10.1...a preko wow-a nece da mi patchuje... jel moze nekako? odma da vam kazem da se u te stvari ne razumem tako da bez hejta/flejma...ako neko moze da pomogne neka postuje.

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje-

Koji je server najbolji za raid, odnosno, najbolji klanski server?

Napravio sam prvo account na sylvanas serveru, nabudzo lvl 22 huntera i da napravim ozbiljniji klan, niko nece.

Svi igraju pvp medjusobno(hordini igraci). Mene to smara. Ako zna neko neki dobar server neka kaze, ili zauvek cuti :D.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi da li neko moze da mi kaze koje sve kreditne karte prima Blizzard. Da li mozete da ih nabrojite. I naravno koje od tih kartica primaju u nasim prodavnicama. Ne bih da uzmem karticu koju mogu da koristim samo za wow  [:(]

hm..ovo je pitanje postavljanp x-puta..a x tezi beskonacnosti...:)

Uzmes Visa virtuon karticu za on-line placanja..preko nje mozes skoro sve...samo ti treba depozit 20e, i placas neku malu godisnju clanarinu,ako se ne varam..

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje-

Koji je server najbolji za raid, odnosno, najbolji klanski server?

Napravio sam prvo account na sylvanas serveru, nabudzo lvl 22 huntera i da napravim ozbiljniji klan, niko nece.

Svi igraju pvp medjusobno(hordini igraci). Mene to smara. Ako zna neko neki dobar server neka kaze, ili zauvek cuti :D.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...