Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

E samo jos ovo mi nije jasno- kada izlistam servere u realmu, na onima dole pise low population, pa me zanima da li je to trenutno low pop. ili ne? Zato sto me deprimira kada udjem na neki server a tamo njih 500 imaju vec lvl 60 xD

Ako vidish da pishe low, normal, !! RP !! ...

ne ulazi.....chak ni ne klikci

idi samo tamo gde je high pop i uzivaj..

a shto se tiche tih vasih guildova na 20im lvlima, to bataljujte odmah....do 60 vam guild ne treba, ionako party trazite preko LFG nemojte bez veze da se deprimirate vodjenjem low lvl guilda :D

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako vidish da pishe low, normal, !! RP !! ...

ne ulazi.....chak ni ne klikci

idi samo tamo gde je high pop i uzivaj..

a shto se tiche tih vasih guildova na 20im lvlima, to bataljujte odmah....do 60 vam guild ne treba, ionako party trazite preko LFG nemojte bez veze da se deprimirate vodjenjem low lvl guilda :D

so true [8)] posebno ovaj deo za RP...

Link to comment
Share on other sites

Mylife , nastavi da budzis huntera na Sylu posto je server oziveo :)

Pretrpeo je Low pop i nagurao do High pop.

JOs uvek nije preterano imba sa likovima koji su full Tier 2 (Osim alijanse ali ona se ne racuna)

Tako da mozes lagano da se vratis na Syl :)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

E ljudi ne zajebavajte RP serveri su do yaya ali moras da budes extra zaludjen da igras na njemu!slusao am nekog lvl 55 warra u Orggrimaru kako nesto balavi i odusevio sam se!mislim tamo neki likovi imaju takve izvale da boli,a i igranje je extra samo kad predjes lvl 20 jer tamo dolazi gomila debila da smaraju sa nekim glupostima i prozivaju prave role playere!

...

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, sad mi se ne vraca, imam shamana lvl20 na Chromaggusu( cuo sam da je dobar server) ali nastavicu sigurno sa onim hunterom da igram kasnije.

Znam da je sylvanas pun Srba, cim sam usao njih 5-6 su jos kod Den-a poceli da yelluju ko divljaci [:)]

a kako se nalazi ili ulazi u party

Kliknes na onoga koga zelis da pozoves i party i kucas /invite.

A ulazis kad ono tebe pozove a ti pritisnes accept.

Link to comment
Share on other sites

...na Sylvanas-u recimo.....ima ih otprilike preko 200 lvl 60 po mojoj proceni ...ove ostali i neracunam

a imam i ja jedno pitanje.....dali je jeftinije placati putem cc ili prepaid carda? pretpostavljam da je cc jeftinija varijanta.....jel moze neko da kaze koliko je mesecna cena i jednog i drugog nacina placanja?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

dok sam igrao na Sylvanasu naleteo sam na cetvoro ljudi iz hvatske.....od toga dve devojke koje su bas cool ,jednog "ustasu" koji nam je jebao srpsku mater na general chatu pa smo ga naravno prijavili i nevidjam ga vise ...i jedan poseban noob kome sam prodao blue 2h mace za 20 lvl za 20g ......dogovorili se za 15 a posto smo "komsije" i pricamo slicnim jezikom dao mi 20g :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

imam jedno pitanje... u zadnje vrijeme samo igram pvp i nabio sam Rank 8 (mislim da je knight capitain)

e sad me zanima, posto u barakama kupujem pvp iteme, da li cu ih moci nositi i kada mi rank opadne, posto su ti itemi rank required....

valjda sam jasno objasnio.... aj nek mi neko odg.

poz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...