Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

Imam frku s Wowom vec 2 dana, igram na Sylvanasu, i kada sam u Mulgoru u Hunter Risu usao u onu najvecu gradjevinu, najednom mi se zakocilo, totalno mi se comp zaledio, posle restartovanja compa i relogovanja, isto se desilo. WTF???

uuu to je najgori bug u igrici....zove se tunder pwn bug....mozesh sada da bacish hard slobodno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa evo i ja sam dosao do kesa pa bih hteo da kupim novi komp...imam oko 600eura...pa ako neko moze da mi da primere konfiguracija na kojima bi WoW mogao da radi bez seckanja...znam da je noob pitanje al kad sam noob...

Hvala unapred...

Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Perun Vas savetuje!

1. Dodaj jos malo.

2. Mozes da ustedis na monitoru, pa ga kupi posle. Na njemu inace ne treba stedeti, i bas zato bolje uzmi nesto sto ce ti posluziti dok ne skupis cash za nesto sto stvarno valja. :D Manje od 6600gt i 1gb RAMa stvarno ne vredi uzimati. Nisu ti neophodna ni dva harda, jel cim pitas ovo ne verujem da ces se baktati sa RAIDovima.

Link to comment
Share on other sites

Pa evo i ja sam dosao do kesa pa bih  hteo da kupim novi komp...imam oko 600eura...pa ako neko moze da mi da primere konfiguracija na kojima bi WoW mogao da radi bez seckanja...znam da je noob pitanje al kad sam noob...

Hvala unapred...

na osnovu ovog tvog pitanja,ja bih ti preporucio sledece...najbitnije je da uzmes dobru graficku(nikako ispod 100-150e), 1Gb rama jer je ram memorija prilicno jeftina

a ostalo ce ti biti mnogo manje bitno,posta vidim da su ti igrice najbitnije....

jedan kometnar ja sam sa procesorom 1,2GHz 768Mb rama i radeon 9550 128/128bitna igrao Oblivion bez prevelikog seckanja(na otvorenom)sa rezulucijom 800x600...

sto pokazuje koliko je grafika najbitnija...da sam imao neku 6600 i sl. bilo bi savrseno.....

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

E, imam jedno pitanje.

Uzeo sam shamanu herbalism(114 skill) i enchanting(92 skill).

E sad, ne znam od koga sam cuo da je herb. neophodan za ench. ali do sada nisam koristio nijednu herbu u enchantovanju, pa me zanima koliko mi je potreban?

mislio sam da, ako nije potreban herb. uz ench. ostavim to pa da uzmem mining i zgrcem lovu.

Jel ima neko neki savet?

Edited by MyLife
Link to comment
Share on other sites

E, imam jedno pitanje.

Uzeo sam  shamanu herbalism(114 skill) i enchanting(92 skill).

E sad, ne znam od koga sam cuo da je herb. neophodan za ench. ali do sada nisam koristio nijednu herbu u enchantovanju, pa me zanima koliko mi je potreban?

mislio sam da, ako nije potreban herb. uz ench. ostavim to pa da uzmem mining i zgrcem lovu.

Jel ima neko neki savet?

Neko te je GADNO zaje_ao...za enchanting bi ti pomogao tailoring(pravis zelene,plave iteme pa ih disujes i dobijas reagente)...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

A sad malo ja .. [8D]

Posto innervate postaje trainable spell, nema potrebe za 31 u resto. E sad, da li staviti 30 poena u feral zbog 20% veceg mana pool-a i izgubiti neke dodatne bonuse sto se tice povecanja jacine heal-a, smanjivanja threat-a i sl. ?

Ne mogu da se odlucim da li to da radim ili ne.

Generalno ne idem u feral cesto, ponekad tankujem u raidu i onda mi tako treba sve ono sto nudi feral tree .. Ali da li ovo uraditi zbog tih nekoliko puta i ponekad nekog solo grinda?

Nikad nisam bila feral do sada, ne znam vredi li osakatiti resto zbog ovoga ..

Ili da ostanem full resto sa swiftmend-om?

Saveti? [:)]

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

e posto dolazim u BG-,u oktobru..na fax naravno,da vas pitam koji je obllik neta najbolji za wow,i kako da ga ugradim,koliko para i tako to..aj ko zna i ne mrzi ga neka postuje... [8)]

ovde u vrscu imam wireless i ponekad mi dodje da bacim bombu na provajdera...toliko o tome kako mi radi..

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

najbolje ti je da uzmes ADSL. naravno pod uslovom da mogu da ti uvedu. imam drugara koji je pre neki dan proslavio godisnjicu podnosenja zahteva za uvodjenje adsl-a i jos ga nije dobio. ako ne adsl onda mozes probas sa kablovskim netom. i jedno i drugo su oko 1500-2000 dindzi flat rate 256 kolko znam. uvodjenje se negde placa negde ne. takodje i modem. neki ce ti dati na koriscenje za dzabe, a drugi ce ti naplatiti. najbolje ti je da kad dodjes u BG proveris da li mozes adsl da uvedes (tj. da li imas dvojnika ili ne) pa tek onda da trazis resenje

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, sad sam se razoracao.

Sad ne znam-imam izucenu i first aid kao sek. prof. ali posle uzimanja tailora, ne znam kako da raspodelim onaj cloth sto dobijam. Da li da oducim first aid pa da uzmem nesto drugo ili kako?

Inace, koje su najbolje profesije za shamana?

Link to comment
Share on other sites

Drug mi je trazio da mu zamrznem account, posto placa preko moje kartice. Je ne bih nesto da zeznem. Ne znam da li da odaberem Cancel Account (pri dnu Account Managment strane) ili da menjam Payment Method na Stop reccuring payment type, ili kako vec pise?

On hoce da samo stane sa uplatama, ali da ima i mogucnost da se vrati WoWu kada bude hteo. Ja sada ne znam sta da odaberem, jer se plasim da mu ne ukinem ceo account, obrisem likove, pokvarim kompjuter, i spalim kucu.

Ako je neko imao iskustva sa ovime, molim pomozite.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...