Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ukinuo sam se od smeha upravo [roflmao]

50para.jpg

Ostavio sam hard da se defragmentuje, satju palim na kunt, mrzi me da kucam sta sam sve radio danas, a i nije nista specijalno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ukinuo sam se od smeha upravo [roflmao]

50para.jpg

Ostavio sam hard da se defragmentuje, satju palim na kunt, mrzi me da kucam sta sam sve radio danas, a i nije nista specijalno.

MOram da kupim bilbord i nalepim ovo!

Link to comment
Share on other sites

Probudio me fon... Mama me budila, blago meni...

Polako se budim uz kafu, a onda sa kevinim dragim palim na selo po mog lichnog kucnog teroristu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Legao u 2, probudio se u 6 jer je zec skakao po meni, smarac mali :) Ustao u 7 da nadjem matorcima kljuc od kola, koji je kod keve u jakni, jer ga je ona zadnja vozila, logicno. Napravio sebi virsle, kupio kifle i kocu, i doruckovao the american way!

Sad cirkam chaj od kamilice jer mi bash on nesto pripio. I bash mi lezi. Ah. A hladno je do mojega. Danas bi trebalo da ucim, ali bash, bash, ne da blejim po forumima i cituckam..a da, defragmentacija zapoceta oko ponoci jos nije zavrsena, riknuce mi hard vishe jbt :P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Devojcica mi se ponovila za jednog jugica! woohoo napokon se neko od nas dvoje motorizovao :) Inace juce nam je bilo 2 meseca ali se nismo videli :( jer je bio kijamet a i ona je "podizala" kola.

Drugari iz bloka oce da organizuju neki PB i kao zvali me ali se ispostavilo da sam jedini ja od svih njih nekada pre to igrao... Ala ce da mi bude veselo :)

Definitivno bi morao da intenziviram ucenje ali ono ne da mi se nikako...

Link to comment
Share on other sites

jer je bio kijamet a i ona je "podizala" kola.

Jel moze i za mene da "digne" jedna? [:D]

Nisam znao da ti je riba umeshna sa kalauzom [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Stao si na penal, al' necu, to samo one barabe matore mogu da penalim ;)

Nego, nema nam Draleta, izgleda da zapravo nesto i radi danas =)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

legao u 19h, ustao sad svez i odmoran, sad odo na fax :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nikakav dobar penal ne bi mogao da izvuces iz ovoga :) (eventualno ako bi naso neku sliku gde neka riba pravi prugu za voz ili tako nesto [:)] )

Dobro si primetio i srba nam zataio.. mada on ima opravdanje.. verovatno se zaledio na stanici [:D]

Mora da i on radi. Cisto sumnjam da se zaledio, znas i sam da je stao na vagu pre neki dan, ima sta da ga greje :)

Iz svega moze da se izvuce dobar penal :) Za ovu situaciju bi bio "ah da, dobra je sa sitnim stvarima", na konto kalauza ;)

Jbt, osecam da ce mi e pluca perforirati koliko shkripim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Danas je kao temperatura zvanicno visha, al' zato duva pa kad onako prodjes kroz "ruzhu vetrova" a ono ne znas 'di se nalazis. Sad saljem neke mailove od 10ak MB a posle moram da zovem da vidim dal' su stigli, a o nesretje, ljudi koje zovem da to proverim nemaju pojma sa kompovima. Ako nije stiglo, moracu da saljem nekoga da nosi neke cdove na banovo brdo, a ne bih da cimam coveka bez potrebe.

Cim to odradim idem kutji, jer oko 14h imam neke dalje obaveze za koje moram da se pripremim :)

Link to comment
Share on other sites

probudio me miris najbolje pite sa pecurkama, ne znam sta bi kevi da mi to pravi za dorucak, mora da ce da me smara da je vozim u merkator ili tako negde... : )))

nego, da ne otvaram poseban topic

jel zna neko gde kod nas ima da se kupi zeleni marlboro, onaj mentolski? : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam sanjao mnogo istripovan san.Fazon dolazim u skolu i kao ono idem u 4tu god kad dolazi razredna i kaze mi da sam pao 3cugod i da se vracam u 3.razred...Ja poludeo:))I tako u snu blejim ja u skoli i keva me budi ujutu i ja onako sav srecan ustanem i odem u prodavnicu.I onda sam ziveo srecno do kraja zivota :D

THE END

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

ustao, kafa, cigar .. bacim neki has pa malo se vitlam sa nekom igrom pa krenem da chim ..

jel zna neko gde kod nas ima da se kupi zeleni marlboro, onaj mentolski? : ))

to je ubedljivo najgora cigara IKADA .. kewa mi je pre 5g zavalila box pod spikom "evo tebi meni suvishe jako i nema drugih pljuga dok to ne sabijesh" .. kad sam zavrshio sa njim bio sam blizu da ostavim pljuge =)

nisam ga video nigde jedno 2-3 godine tako da kapiram da ga nema .. proveri iznad slavije kada, krenesh prema autokomandi, sa desne strane posle 100m imash okretnicu trolejbusa i 3-4 trafike .. ako tu nema nema nigde

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...