Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Sa leve strane su valjda te trafike?

Znaci zhasu, josh onu zelenu paklu kad vidim - sere mi se. Koja zvaka za seljaka, gora od zlatnog marlbora :)

marlboro_menthol.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa leve strane su valjda te trafike?

Znaci zhasu, josh onu zelenu paklu kad vidim - sere mi se. Koja zvaka za seljaka, gora od zlatnog marlbora :)

sa desne ako se krecesh u pravcu slavija - autokomanda

trole, kazhes?

pa da ? mislim mozda nije okretnica al je stanica onako zavuchena tj nije na glavnoj

ili ti neshto drugo nije jasno [:D] ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa ćaletovog posla i na povratku sam slušao troje malih cigana "fensera" kako pevaju turbo folk "hitove"...sreća te sam išao 2 stanice.Onda ulazim u 43 kad ima šta da vidim,ceo prednji deo ganci zauzeli....

Malopre mi buraz našao moju staru lektiru "Mali Princ" ali izdanje koje sam pročitao za veliki odmor i staje u fotrolu za mobilni.Ode on da čita u svoju sobu i vrati se posla 2 min, "jebote gluplju knjigu nisam čitao u životu" [roflmao]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ugasise mi adsl :( nisam sqpio kes na vreme.. a to nije najgore najgore je to sto drugrar njegov adsl nije uplatio.. pa se sada vozim na 3 rezervnom tocku zvanom wireless...

inace danas sam se realno pokidao od ucenja ono muti mi se u glavi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...