Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Najzad dobio net nazad :)) glupi sbb bio sam bez neta 10 dana :((

Primetio sam da nema Kovacha na ruru.Dobro je da je net u pitanju ja pomislio da se desilo nesto lose :P

@topic:Danas razgledao slushke za komp i nadjoh savrsene u tehnomarketu,jos samo da skupim kesh i da ih pazarim :D

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U 4 sam prilegao na pola sata, ustao sam u pola 9. Vec je 10 do 10, bog zna kad cu leci nocas...citam spoljnotrgovinsko poslovanje..."Termin Free on board upotrebljava se samo u slucajevima kada se roba tovari na brod, bilo da se prevoz obavlja morskim ili recnim putem, ili pak jezerom otvorenim za medjunarodni saobracaj"...buah...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ubijam se od dosade svako vece posto ove nedelje ne idem i skolu zameno sam jebeni dan za jebenu noc SMARAM SE STRASNOOOOO dok svi moji drugari spavaju.... pogledao sam 3 serijala The Sopranos gomilu cs demoa i jos sam vise smoren, smaram se sada na ruru...

jebeno smoren :(

a vi kako te :)

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

@ Corey pa ono dosta :) 2 aDSL-a(768 i 256) i 1 wireless(512) ali veruj mi da se desi trenutak da ne rade sva tri [:)]

@Topic: Sada smas e okupao pa onda idem do poste da uplatim neke racune pa kod frizera pa onda maratonsko ucenje do RHH-a a posle sta mi bog da :))

Link to comment
Share on other sites

Dovela sam malog teroristu kuci... Sad palim dalje... Koju ja kilometrazu prelazim ovih dana, kad se sve sabere, mogla sam celu zemlju da obidjem :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...