Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

\otadžbina zvala, nema šta

Onoliku skupinu retarda na jednom mestu nisam video u životu. Intelektualni kapacitet svih njih zajedno, manji je od kapaciteta amebe zaostale u razvoju.

E matori i ja sam bio u ponedeljak...Strasno,gomila likova koji pricaju o tome ko je koga iznabadao u osnovnoj skoli i MNOGO mrshtavaca,jednostavno UZAS

Polovina nije prošla test inteligencije, dvojica likova su mene i mog buraza smarali pitanjima "kako znamo toliko", treći mi se divio jer sam završio gimnaziju... "E, vidite, to se ne priča, znam, ali ja često masturbiram u toku meseca, nedelje uopšte. Da mi nije opao imunitet zbog toga?"

roflmao.gif

Kod mene u grupi je bilo i likova koji nisu ni pokushavali da upisu srednju

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Bio sad do frizera, prvi put da sam otisho kod nekog ko me je ljudski oshishao. Jes' da je koshtalo, ali ono lik je profi :)

@tm: Kad sam ja bio, skapirao sam da neki cigani imaju vetji kapacitet mozga nego vetjina tamo :)

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

Konachno prorado net... Prokleti SBB je pukao skroz... Pod hitno moram da predjem na wireless...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

u, oću i ja čaj!

Svrati ... sad vec kode kutje imam jedno 5-6 vrsta, skoro pa cu moci svoju Kutju Chaja da otvorim. A da ne pricam sto je jeftinije od "prave" ;)

Im da glem film, pa igranjcija sa shefom.

Sta, igras City of Heroes sa josh nekim?! ... a ... da.

nina moric sucks puno silikona

mis'im, sve sve, al' kad vidim ta usta tj. usne ... imam neki trip da bi sa normalnim a ne toliko vestackim izgledala pet puta bolje. Ali opet, ukusi ... A kad smo kod te teme, priznajem da boletov hint na onu iz kiss kiss bang bang nije bio losh, stvarno je fina. Pojurite kako se zove, ja uvek zaboravim.

Apsolutno sam iznenađen, imao sam niska, da ka
Link to comment
Share on other sites

Ishao da shaljem neke papire, da mi napokon daju dokumenta da izadjem iz ove francuske, nisam bio u Srbiji od oktobra :S

Smorio sam se, k'o ne znam ni ja shta ..

Sad skidam Fahrenheit sa neta, da vidim shto je tol'ko hvale :)

Sad se keva dernja po kuci, shveca mi izgubila kapicu za plivanje, pa joj psuje sve po spisku, a ja se onako podmuklo cerekam ... [:D]

Hihihihihi...

Link to comment
Share on other sites

pustili mi hab...jeeee!!!

btw dosla mi neka rodbina i doveli svoje dete.Dete je mali fenomen. Zna da koristi telefon (fiksni) sa tri godine godine, dodushe samo jedan broj, sam se kupa i oblachi,crta ko mali pikaso, vec razlikuje znak bmw-a, alfe i ferarija ali nece da pricha.Jedna rech na dve nedelje. A nije da ne zna, nego jednostavno nece.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sad bio u teretani... nije loshe razbio sam im one vezbe [:D]

mada me je lepo obradovao bajk koji imaju... mmmm jedno 30min voznje je bash prijalo:)))

mada cu tokom sledece nedelje da izdvojim jedno par sati da odvozam jedno 2 cuke da se malko vratim u formu ... ono ipak na leto me stivi ceka sa maratonskom voznjom... el da? :)))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

btw dosla mi neka rodbina i doveli svoje dete.Dete je mali fenomen. Zna da koristi telefon (fiksni) sa tri godine godine, dodushe samo jedan broj, sam se kupa i oblachi,crta ko mali pikaso, vec razlikuje znak bmw-a, alfe i ferarija ali nece da pricha.Jedna rech na dve nedelje. A nije da ne zna, nego jednostavno nece.

"pa do sad mi nista nije trebalo".

mada me je lepo obradovao bajk koji imaju... mmmm jedno 30min voznje je bash prijalo:)))

Sigurno je odgovaralo i onima koji su cekali red ;)

Kad reche bajk, moracu da pre tog proleca odvezem na neku "generalku" ovaj moj, da spreman docekam lepe dane.

Sad na MTV Adria videh onog Galeba, pa rek'o da bacim komentar koliko me smorio taj izbor za voditelja MTVa. Kao primaju troje iz SCG i Makedonije, prijavljujte se, ovo ono, a vec su odavno znali koga ce da prime. Sad ja kao to nisam znao, pa sam se iznenadio ;) I onda prime onog Bandu i Galeba + neku makedonku i kao "jeeeee". Sto ih nisu primili van tog konkursa, da muceni anonimusi odma' ne udare o ledinu prvi put kada odu na neki "kasting", i ne zakljuce da je na svakom izboru odavno poznato koga ce da prime. Mada, sve mi se nesto cini da sam ovo vetj pisao.

Zavrsio sam ono veliko razmisljanje, nije trajalo bash toliko dugo, napravio sam i neke teze na PDA, necete verovati, ali sam skapirao da niej trajalo dugo zbog toga sto tek sutra saznajem te neke detalje oko kojih cu se posle lomiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...