Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutros izasao u 8 iz kuce, sad sam dosao

i nisam nesto umoran

da overim ruric, pa da se bacim na neko crtanje

il da se bacim na kompjuter~

idem na kop 18-26 da napunim mesec dana na snegu ove sezone!

ako je neko tamo nek se javne~

mozemo da vozimo zajedno \o/

bah.

a u drugu stranu, dan nije bio nesto produktivan~

ramirez:

necu nista ti pricam :) dzast dont fol for it ~ maj tu sents

p.s sejnt je zao~

[^]

Link to comment
Share on other sites

Blejim na faxu, skindam Gentoo, valjda ću se snaći.

Ali i ne slutis sta ti se sprema [:p]

Inace sada sam gledao na TV neke ruske specialce iz '96 jao boze one bede.. kuku lele... Ali avaj... Sutra sam izcimao ortaka pa cemo da montoramo neke police za caleta tako da mi propada pre podne. pih...

Link to comment
Share on other sites

zakone/skripte/knjige. sakupio sam ukupno 8 zakona, 2 izmene i dopune, 2 skripte i 3 knjige iz kojih ljudi spremaju. si saj te

lud zbunjenog, a profa redom

Ako ti trebaju neki zakoni mozes da me cimnes, ovi kod mene na poslu imaju one neke softvere u kojima imaju zakoni po datumima izdavanja, sa sve izmenama dopunama i sl. Naravno moras da znas sta ti konkretno treba, tj koji zakon, jer ja nemam pojma da ti tamo to pretrazujem [:)]

Dosao kuci, danas dan bio ludnica, sad malo relaksiram.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Posle desetak dana godisnjeg odmora, eto mene nazad :) Ne zelite da vam kazhem koliko mi je sati trebalo da overim sve aktivne topice od poslednje posete, ali sta cu, to mi je posao. Ako hocete savet - nemojte da izostajete duzhe od 2-3 dana maksimalno :) Aj' pricajte mi ne pada napamet da citam od tamo neke 30. stranice pa sve do ove sada, procitah par poslednjih i to je dosta :)

Izuzetna kolicina posla se pojavila krajem Januara, pa evo sve do sada kada se polako stvari smiriju, sto je glavni razlog nedolazenja, ali sada sam ponovo tu. Ono sto je zasigurno jeste da ce ovo biti (ako se sve nastavi kako je pocelo) krajnje zanimljivo prolece.

utvrdio sam da je dovoljno 5h i jedna forumska
Link to comment
Share on other sites

@Krule: Brutalna signa :) (ovaj deo sa obrojavanjem, posto ih jelte imas vise [:p] )

xuf008809.gif

Motam se po kuci i trazim nesto za has :) napolju je bas ladno da bi se nesto cimao. Inace da li ste primetili da uvek imate barem nekoliko "prijatelja" koji vas zovu tipa na svaka 2-3 meseca kada im je potrebna samo neka usluga & stuff?? Ono meni je to juce dobizdelo da sam sve u kurac oterao sada se mnogo bolje osecam [:D]

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Mene su davno prestali takvi da zovu, uvek im ucinim ali uz takav stav da se ozrace doveka :)

Skinuo sam signu sa pivom, velika je :/

Inace, blejim, treba da uzmem da radim seminarski, trebaci mi bar ceo dan, ako ne i dva.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@Krule: Brutalna signa :) (ovaj deo sa obrojavanjem, posto ih jelte imas vise [:p] )

xuf008809.gif

Motam se po kuci i trazim nesto za has :) napolju je bas ladno da bi se nesto cimao. Inace da li ste primetili da uvek imate barem nekoliko "prijatelja" koji vas zovu tipa na svaka 2-3 meseca kada im je potrebna samo neka usluga & stuff?? Ono meni je to juce dobizdelo da sam sve u kurac oterao sada se mnogo bolje osecam [:D]

statore ovi tvoji stripovi mi ubijaj smisao za humor [crap]

prekini....

Link to comment
Share on other sites

Ustao...gledao jedini normalan crtani na cartoon networku...johny bravo...

malo bleja na netu,posle cu valjda kod ortaka da rezem nesto...pa u skolu...

mozda i odigram jednu partiju tft-a...posto sad nema nekog laga...

fuckin' 56k....

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

umirem polako, ali sigurno... glava mi puca, muti mi se pred ochima... spavala sam samo 2 sata, a posle podne treba da idem na roditeljski... UZAS!!! mrzim te roditeljske jer pola roditelja Swadjanainih drugara mogu meni da budu roditelji... ponekad se osecam kao Alisa u zemlji chuda... :///

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ustao...gledao jedini normalan crtani na cartoon networku...johny bravo...

malo bleja na netu,posle cu valjda kod ortaka da rezem nesto...pa u skolu...

mozda i odigram jednu partiju tft-a...posto sad nema nekog laga...

fuckin' 56k....

ako ne znas sta je crtani..//nemoj da gledas...///

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ustao i cimao se neshto do lekara po neku potvrdu samo da bih doshao do saznanja da mi danas ne radi doca i da je red kilometarski i primaju knjizice od 12 za drugu smenu .. zajebi

odvezo kola na pranje .. red je bio nishta nisam video poslednjih 5-6 dana dok vozim =)

sada rutina pa na chenje .. dokle vishe u pm ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...