Jump to content

muski forum?


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E da ona Fzbn ludacha se ne pojavljuje vishe, bez veze , bash nam nedostaje njen sjaj za usta i tako gay rozi postovi sa malim i velikim fontovima :)

Ma pojavljuje se i ona, nego nesto redje. Mislim da sam bas naleteo na neki post juce-prekjuce...

Ahah, ali tinejdzerski brchitji =)

Oni prvi sto niknu =)

Ajoj kako je to uzasno ... najgori su mi oni roditelji sto su u fazonu "nemoj da ih sada brije, posle ce da mu rastu kao nezdravi" :))

Link to comment
Share on other sites

Imam izrazito crnu ortakinju (crne kose, ne puti) koja je skoro do cetvrte srednje furala tinejdz brkove, lepa devojka sto je najcrnje, i tada se konacno setila da ih izdepilira pa je vise ne gledaju u brkove dok pricaju s njom, vec u sise :)

Ma pusti, i meni su trubili "mojne da brijes to, posle ces morati svaki dan da se brijes!" I ja se obrijao i nisam morao svaki dan da se brijem. Uzas, nije mi jasno sto to rade deci, pena i zileti nisu toliko skupi, pogotovo sto ti u tim godinama pomenuti traju dve godine minimum :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma. zagoreli clanovi ce biti uvek zagoreli.

jer su picke videli samo u bojanci ili ukrstenici.

tako da. to neces promeniti.

koliko god "picke" da im dolazi vamo.

jebo zivot ali najsladja su mi bila prva prolivanja na one polu gole tete iz mini-ukrshtenica "chasopisa" - to je bio zivot.

shto se tiche zagora.. da brate, jednom zagor - uvek zagor, evo gledaj mene.. satju 20 'dina a sisu sam video samo kada sam sluchajno upadao kevi dok se tushira. [:I]

[|)]

btw meni je tako sve jedno jel' ima 0 ili 837438473 riba na nekom forumu.. znam da ni kod jedne nemam shanse bez obzira na sve [:D]. isto je bilo kada sam dolazio a tu su bile devojke koje ste vetj spominjali i sada. blah!

Link to comment
Share on other sites

jebo zivot ali najsladja su mi bila prva prolivanja na one polu gole tete iz mini-ukrshtenica "chasopisa" - to je bio zivot.

shto se tiche zagora.. da brate, jednom zagor - uvek zagor, evo gledaj mene.. satju 20 'dina a sisu sam video samo kada sam sluchajno upadao kevi dok se tushira.  [:I]

[|)]

btw meni je tako sve jedno jel' ima 0 ili 837438473 riba na nekom forumu.. znam da ni kod jedne nemam shanse bez obzira na sve  [:D]. isto je bilo kada sam dolazio a tu su bile devojke koje ste vetj spominjali i sada. blah!

respekt brate .

;>.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

jebo zivot ali najsladja su mi bila prva prolivanja na one polu gole tete iz mini-ukrshtenica "chasopisa" - to je bio zivot.

shto se tiche zagora.. da brate, jednom zagor - uvek zagor, evo gledaj mene.. satju 20 'dina a sisu sam video samo kada sam sluchajno upadao kevi dok se tushira.  [:I]

[|)]

btw meni je tako sve jedno jel' ima 0 ili 837438473 riba na nekom forumu.. znam da ni kod jedne nemam shanse bez obzira na sve  [:D]. isto je bilo kada sam dolazio a tu su bile devojke koje ste vetj spominjali i sada. blah!

De je sada ona crnogorka kada nam treba, ona mi deluje isto dovoljno zagorela pa taman 2 muve jednim udarcem [:D]

Link to comment
Share on other sites

offtopic, znate da je homoseksualizam zabranjen kod nas zakonom a lezbejstvo je dozvoljeno, zakone ipak pishu muskarci ;)

podrzavam!

Khm, nesto mnogo pomilnjes prstice u bulju ...  svaki malo slobodniji topik i evo ga "Nema_sise" sa prsticem [:D]

ne diraj mi decka!!!

KONTRADIKTORNO, ZAR NE!!! [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ahaha ipak  mala nije bila toliko iritantna svojim "sharenish-postovima" [;)] ma .. pojavice se kad-tad ... i ostaviti trag...[:X]

fnzb mi uvek bila sumnjiva - jedine osobe shto pishu roze slovima su gejlordi

mislite o tome.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ok. Nisam posecivala forum, pa...skoro tri godine...ali da li se ja varam ili su sve zene zaista nestale...ok. angel je u londonu, ali gde je ginger, gde je sheyn, dz, heha...maja, dunja?!

Ovo je postao apsolutno gey forum, aman ljudi...

nadam se da se varam, mada...ne?

Fegeti se guraju u klubu i hvataju se svi za kare... za kare... blablbla

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...