Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

toliko sam smoren da je strasno...

malopre sam izasao na terasu i smrzo se ko.... i ukljucim tv da vidim koliko je stepeni i vidoh da je 0 i sav sam se izbedacio :((

sad cu da blejim malo za kompom i valjda cu da uzmem da ucim nesto,konacno posle 6 godina... ako ne budem uspeo da se nateram da ucim,necu ni otici u skolu :PP

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jeste

Aha, trebao sam i ja da idem sa najboljom ortakinjom (ona je iz 13.), a i znam dosta iz te shkole, ali ipak nisam...

@topic: Bio sinoc na "Xerox-u & Illumination-u", bila GS zurka, i nije bilo loshe...nije bila velika guzva i tako to. Devojchica se ipak traumirala...sad ustao, zakasnio jedno 3 sata, poshto sam trebao da uradim 100 stvari. Mora da se uchi danas...

Link to comment
Share on other sites

pijan sam jo duope ne znam shto postujjem , valjda navuka , aaaaaa napokon jebachina za jaedni veche posl e2 meseca , sad oshla kutji kaze zovi me , vazi zvatjui te :01~

brate i kad si mrtav ko zemlja mozes normalno (kolko tolko) da kucas text (sa mnogo manje gresaka) brate fejkujes da mi mislimo da si bio mnooogo pijan ;) [:p]

brateeee...

ps. kakva je dzumara sto si joj sturio kuruz/metiljku/tuljana?

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Sutra slava,nocas radim,ceo dan pravio torte,sredjivao kucu,zvao za pecenje i rostilj.

I posle mi matori kaze da je mojoj generaciji lakse jer se njegova mucila da nam "obezbedi" bolju buducnost.

I jeste smor ,ispod nule a nema snega.Bar me ogreju pogledi na piletinu u minicima *znam da je cudno ali ima i to da se vidi*.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

kako se darijan šlihta longliju, to je sramotno :)))

e, onaj braniac je najgluplja emisija na diskaveriju, bez obzira što je vodi lik iz top gear-a.. da ne vidim logo, mislio bih da gledam nešto od novije mtv/trl produkcije (a la date my gardener)..

Link to comment
Share on other sites

Ustao, gledao mutavi film na Pinku (smorio se kao bulja), posle seo za komp i cackao PS i sada dosao na forum

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

pa nije da nije bitno, ako niko iz stranke nije to proverio ili josh gore ako je istinito a on ostao u politici.

Znas kako, to je u tim malim sredinama malo komplikovano za proveriti. Ovi koji ga i dalje podrzavaju kazu da je cestit covek bez mrlje u zivotu, a ovi unutar stranke koji su protiv njega ga pljuju gore nego radikali. Ali izgleda da ce da pobede ovi drugi pa ce zaista biti maknut iz politike. Nema tu bas mnogo provera, dokazivanja i sl, u Srbiji se vecina toga svodi na brute force :)

jasno mi je da se glasa za ljude, samo mi je mega sto ulazite na to trziste, koje je tako tradicionalno nepristupacno vasoj orijentaciji.

Pazi mi smo dobili na poslednjim lokalnim izborima vise predsednika opstina nego radikali, a nismo osim Beograda dobili vece gradove (i tu ne ulaze beogradske opstine). Tako da tvoja teza da je trziste u unutrasnjosti nepristupacno bas i ne stoji. Po toj logici je jos nepristupacnije radikalima...

Kapiram da ti je ovo sada otvorilo oci i da si jos snaznije i agresivnije zapeo da spasis Srbiju. Dakle, sve politicare na selo, pa da vide "cija majka nesto crno plete". Siguran sam da ce se onda situacija mnogo brze menjati na bolje. Vec cujem korake "ko da idu preko, moooog..."

Nisam ovo pricao sa politickog, vec sa drustvenog stanovista. I sam ne znas koliko si srecan sto zivis u Beogradu dok ne zaredjas po tim selima. Dok ne vidis da od dvadeset tvojih vrsnjaka njih 17 pod zanimanje pise "zeleznicar", a ostaloj trojci "nezaposlen".

ne, ne kazem da je povlo, samo to da nepostojenje otpuznice u ovoj zemlji nije ni najmanje relevantno ;)

Naravno, i to stoji, sudovi su katastrofa pa i oni za koje lako moze da se dokaze da su lopovi ne idu u zatvor. Ali opet imas i dosta carsijskih prica, recimo juce sam bio u Selevcu i ulazim u neku salu ono sasvim fino sredjena, okrecena, neki kicerica gipsani radovi, spusten plafon, profi osvetljenje. I ja kao pa fina vam ova sala, nasta mi neki lik odgovara da je to uredio neki predsednik mesne zajednice koji je iz SPO-a, i da je kao troskove za to prijavio 25 000 evra. Mislim lepo ono izgleda, ali sredjivanje moze da kosta 2000-3000 evra max, za 25K su mogli ceo novi dom kulture da sagrade. E sad da li je to isto carsijska prica, i ovaj to meni prica zato sto ga ne voli, ili je stvarno istina, ja za 15 minuta ne mogu da utvrdim. Ali to je ono sto je problem, ako to stvarno jeste istina, svi se oni tu poznaju medjusobno, trebali su da uzmu i da ga za muda obese zbog toga, ako vec sud ne radi posao. Na kraju krajeva oni nemaju put zato sto je neko uzeo 20 soma na krecenje...

Nego da se manemo te tematike, volim nedelju popodne kad nema sta puno da se radi, najeo sam se ko zivotinja i sad plandujem. Uvece idem na neku fensi zurku, bice valjda nesto da se probere [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sprema se slava.

o, kako mrzim ciscenje kuce. al' mora se...

zato me raduje ruska koja je redovno mega kod nas, nisu splacine koje kvazi kuvarice vole da nazivaju ruskom. i pravi se u vangli za ves... [:p][:D]

pijem neki granulat za iskasljavanje, ali izgleda da ne radi dovoljno dobro. moracu da predjem na nesto ekstremnije da izbacim nove oblike zivota koji se gomilaju u mojim disajnim putevima.

sto je 'ladno, jebote... volim hladno i suvo vreme u Beogradu.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sprema se slava.

o, kako mrzim ciscenje kuce. al' mora se...

zato me raduje ruska koja je redovno mega kod nas, nisu splacine koje kvazi kuvarice vole da nazivaju ruskom. i pravi se u vangli za ves... [:p][:D]

pijem neki granulat za iskasljavanje, ali izgleda da ne radi dovoljno dobro. moracu da predjem na nesto ekstremnije da izbacim nove oblike zivota koji se gomilaju u mojim disajnim putevima.

sto je 'ladno, jebote... volim hladno i suvo vreme u Beogradu.

mmmm ruska. pechenje. sneg. nova godina. vino. san. dan. ;]

milina

Link to comment
Share on other sites

E posto i ja *verujem da vecina isto* spremam rusku salatu,ajd navedite sta stavljate.

Moj recept:

-krompir

-krastavac

-sangarepa

-suvo meso

-sunka

-kackavalj

Ranije sam stavljao i grasak ali sam odustao pre 2 godine.I naravno da se sprema u vangli,gde da se brukamo kad nestane u sred rucka,hehehe[:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam ruska je:

-mesano povrce (grasak, mrkva, krastavac (kiseli) i sta god jos od povrca sto stane u tu kesicu - kupi se u prodavnici i na njoj pise: ruska salata)

-sunka/parizer

-majonez

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Kakva bre kesica iz marketa ?! Znaci bruka,sram te bilo bre,na pijacu sa cegerom u ruci i sve da kupis tamo.Onda noz u ruke i da seckas sam a ne da kupis vec spremno!!

E da mrkva je sangarepa, i majonez se podrazumeva pa nije potrebno da se navede.Jer ako se stavi krem sir ili pavlaka to nije vise ruska salata nego nesto sasvim drugo jelte,da . [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam ustao , znachi dok ne naletish na besplatan alkohol , ne znash kako mozes da se unakazis...

Znaci keva misli da se drogiram , jer sam bio bled i stalno sam povracao , doshao sam sebi pre jedno 30 min...I naravno rekao sam sebi da netju vishe piti , shto i nameravam da sprovedem u delo.

Ovaj dan ce siguro zauzeti mesto u top5 najgorih dana u lajfu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...