Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ebem ti virus... ccc ... nemogu da idem da igram odbojku... aaa...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio u Goloboku :) Selo poprilicno uobicajeno ali me odusevio mali "trg" koji ima tamo, znaci kao neki spomenik u sredini, sa jedne strane crkva sa dvoristem, okolo male kuce a ja u nekoj staroj oronuloj centralnoj zgradi koja ima veliku terasu sa nekim velikim stubovima. Zvucace cudno, ali i ortak i ja smo skapirali da je scena kao potpuno iskopirana iz Call of Duty, da sam imao pusku zapucao bi sa terase po seljanima :) Sutra idem u Selevac :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bio u Goloboku :) Selo poprilicno uobicajeno ali me odusevio mali "trg" koji ima tamo, znaci kao neki spomenik u sredini, sa jedne strane crkva sa dvoristem, okolo male kuce a ja u nekoj staroj oronuloj centralnoj zgradi koja ima veliku terasu sa nekim velikim stubovima. Zvucace cudno, ali i ortak i ja smo skapirali da je scena kao potpuno iskopirana iz Call of Duty, da sam imao pusku zapucao bi sa terase po seljanima :) Sutra idem u Selevac :)

Koji si paor zweri :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

bolest se još ne da.. odspavao sam popodne onako fino, pa po buđenju odgledao kraj ovog đubreta..

jede mi se neko meso al mi je stomak sjeban..

Novi album Depeche Mode-a nije los...

užasan je, sipali su ti drogu u alkohol.. :)

Bio u Goloboku :)

Sutra idem u Selevac :)

glamurozni život političara..

Link to comment
Share on other sites

@topic

sad sam bio kod ortaka da mu instaliram win. XP i evo sad sam konacno kuci svojoj posle dobrih 12h :)

sad cu da vidim sta mi je bilo sa kompom i da se malo igram :))

pa u krevetic

ae odoh ja

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jebeno bolestan, ali me to nije sprecilo da danas banem, u civilnom (citaj: truperice, patike i kacket) odelu, pred kraj radnog vremena na posao da odnesem opravdanje.

ovi me ladno nisu prepoznali bez palacinke, bilo je ono kao "pa to si TI!!!"

aha, naravno da jesam [:)] niste videli ni petinu... hohohohoho [:)]

i dalje me mami ona koleginica. samo se problem udvostrucio. mami me jos jedna. jebeni principi, kako ih mrzim i ko ih izmisli!!!

Zverko, zar zaista mislis da po tim selima glasaju za tvoje ikad. i da ce ikad glasati.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

strasno :)

btw ja dosao.. pukao u monopolu.. life is pain :P

inace, malopre iznapusavah neke likove na nekom scripting forumu... mnogo sam opasan tamo [:D]

pa dosao ovde da se relaxiram...

naravno, ceka me cela noc foruma/IRC-a/downloada....

ouuujeeaaaaa

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Lol,pazi da je to njena slika.Skinula je sa nekog sajta :))

Young padawan, vidi se da nisi nikada bio u Rusiji [:D]

Slika nije losha, mada mogu odmah da vam kazem da je to prosek u Rusiji. Ovde ima takvih ribetina da krenesh bale da skupljash sa asfalta...

LM, rezervisao avio kartu za BG, dolazim 17 decembra, pa se vidimo za neshto manje od mesec dana. Posle nekoliko dana ustajanja u 6 sati ujutru, napokon sam uspeo da se kao chovek naspavam i sada razmishljam gde cu da idem da se shetam dok josh nije debeli minus u Moskvi...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Znachi popizdeo sam , otishao sam u frizerski salon u zelji da napravim neku novu frizuru , i imao sam u glavi kako ocu , uglavnom neka frizura slicna tarzanki , ali nije tarzanka , uglavnom objashnjavam ja njoj i kao ok sve...Uglavnom 30 min posle ja imam tarzanku i to onu shabanku najgoru -.- , onu kec sa strane ,gore i nazad brdo kose , i sad idem do druga da me doradi aaaaaaaaaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...