Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SpAnAc, mljac.

uzhas... malochas sam ustao i nashao neki hladan spanatj od juche i slatko ga pojeo [b)] .... mada nisam siguran jesi li ti mislila na spanatj ili "shpanac" ... keke

@topic

opet sam prespavao dan... nije bash najbolje za raspolozhenje kad se probudish i vidish da je mrak :/

moram obavim neke stvarchice preko neta sada pa malo u shetnju dok ne pochne kisha ;)

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam popio sjajan frape od jagode, napravljen naravno od pravih jagoda, a ne neka varijanta "iz kesice", i tome bas onako lepo oraspolozhilo, cak sam i smaranje u 83ci od sat vremena lakse podneo. Sad cekiram kako nasima ide na WCGu, ako nekoga interesuje, Ryzeer je ispao u FIFIi, Strax je prosao dalje u NFS-u.

Link to comment
Share on other sites

Kad pre bolovanje, jebote mish, Drale, svi tvoji politicki postovi su ovog trenutka pali u vodu, jebes zivot.

jebes, zaista...

ustao u 15:45, skuvao najvecu sholju kafe i razmishljam kako vishe ovako ne moze da ide =) ono nisam legao pre 4 poslednjih godinu dana .. ma zabole me [:D]

hohohohoho

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ej devojchice... mislim na devojke sa foruma... u smislu mushkih devojki koje su devojke u dushi a tripuju se da su mushki...

kolko imate kila... ? :)

btw. ovaj profa... kontam da j u proshlom zivotu bio brica, neshto tipa...

massacre.jpg za sve one koje gotive valentines day, zaljubljenii :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isprobavao novi toster ... radi, necete verovati. Poznate je marke Keno, mislim da su oni eminentni i najjaci bas u toj sferi proizvodnje tostera. Lepo on to sve przhi, fine sam tostove napravio, a sad kao gledam partizan, zapravo sredjujem sobu i razmisljam kako sutra moram nesto ranije da ustanem, i to samo zato sto je neki tip sa kojim saradjujemo dement pa nema pojma sta i kako treba da radi :) Ali dobro, to je pos'o ...

Bio danas na faksu, pa potom da se pod
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isprobavao novi toster ... radi, necete verovati. Poznate je marke Keno, mislim da su oni eminentni i najjaci bas u toj sferi proizvodnje tostera.

Nikad čuo. Zajebali su te. [:D]

Ja sam se dugo dugo sisao kod tipa koji me sisa od rodjenja, Anta se zove a ja sam ga od kada sam bio klinac zvao Kanta (ali nesveseno, ono sa 2-3 godine, bez asocijacije sa Kantom kao kantom za djubre ;) i to se tako nastavilo sve do danasnjih dana. No medjutim, dijapazon frizura mu je ostao u pedesetim i tako je nekako vise orjentisan na penzose pa sam bio primoran da promenim, iako je bio (i jos uvek je) jeftiniji od ovih "urbanih" salona.

Da, kontam.

Ne verujem da bi ovaj moj ba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...