Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolje ti je da sprecis mamurluk , znaci kad krenesh kutji posle pijanke , samo kupis 1,5L vode i sednes negde (vazno je da si napolju na svezem vazduhu) i kulirash 1h , popijesh tu vodu , dishesh svez vazduh i bitjesh ko nov.

Prosli vikend sam popio boga i oca , meshao pivo i rakiju , i pred odlazak kutji iskulirao sam oko 1,5h i popio oko 2L vode i kutji sam doshao najnormalniji , o mamurluku naravno ni rechi :)

Link to comment
Share on other sites

pa znas kako...

sta drugo da radim u sred noci ??

kad mi devojka nije tu.. :\

ovako jbg.. malo download, malo krstarica. naleti neki kreten.. ismejem se... pa prodje vreme...

a i da kazem da vodim neki zanimljiv zivot, lagao bi :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

vedar dan danas, vidim Kruletove zgrade i Bezanijsku Kosu kroz prozor.

ne radi mi se nista. spavao sam samo 4 sata, ustao sam kao zombificiran, sad se oporavljam uz drugu duplu kafu. tek kad sam poceo da radim shvatio sam koliko je kafa zapravo blagosloven napitak...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

U poslednje vreme mnogo vise spavam nego ranije, ne znam koji mi je? Inace danas necu a idem na fax jer moram da ucim za kolokvijum a tako mi se ne uci da je strasno. Inace skidam neke filmove preko dc-a, slusam neku laganu/lepu muzikicu i sanjam da sam na nekoj plazi pod senkom palme zagledan u plavo more...mmmmmm...

Link to comment
Share on other sites

ustao... kafa/net...

posle toga idem da qpim unutrasnju gumu za bajs.. posto sam staru isekao majstorski... taman da se prosetam malo.. svraticu do bake na rucak.. a i ovo je dobra prilika da prosetam nove cvike [:D]

inace.. danas... nemam nista da radim... kontam da bi trebao da pocnem da ucim za januar... kao ispit je megapredrkan... al mi se ne da...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

zanimljiv pocetak dana ... ustao i kontam da viknem kevi da mi kupi nov kornfleks kada ode do radnje , i mrzelo me da se derem i sidjem ujutru kada ono , pun tanjir , sve spremno , vodoooo , telepatija itd...

posle pola sata kontam da treba da imam sutra cas iz matematike , posle 2secunde zvoni phone , profesor me zove da se dogovorimo za cas...

razmisljam o jednoj ribi od vikenda , kad ono stize sms , od nje ...... trip ? [:)]

fml

Link to comment
Share on other sites

o hepi dej....idem sa devojkom u subotu u novi sad i sad treba da se smislim kako i sta. secam se da sam prosao  letos pored nekog argentinskog restorana. ako cujem dobre kritike vodim je i tamo

Kako se zove ? mozda mogu da ti pomognem :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

pa znas kako...

sta drugo da radim u sred noci ??

kad mi devojka nije tu.. :\

ovako jbg.. malo download, malo krstarica. naleti neki kreten.. ismejem se... pa prodje vreme...

a i da kazem da vodim neki zanimljiv zivot, lagao bi :P

Ko priznaje pola mu se dodaje. [:D]

Ustao u 11, okupao se i sad treba da sushim kosu a za 20 min. moram u shkolu. [V]

.

Link to comment
Share on other sites

Sada sedim i cooliram, trudim se da niko ne primeti da nishta ne radim poshto me sve mrzi :)

imam slican problem, aj' 'leba ti daj neke savete... [8D]

popio sam jos 2 duple kafe, pocinju da me probijaju talasi vrucine... ne smem ni da pomislim kako ce da odreaguje moj zlosrecni zeludac. [xx(]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

imam slican problem, aj' 'leba ti daj neke savete... [8D]

popio sam jos 2 duple kafe, pocinju da me probijaju talasi vrucine... ne smem ni da pomislim kako ce da odreaguje moj zlosrecni zeludac. [xx(]

Meni je lakshe poshto sam dizajner - samo ukljuchim 3ds max, photoshop, illustrator, corel itd. i poneki put klikcem na neki tool ;) Ako se ne varam ti si ekonomista, vi bi trebali da budete majstori "iluzije rada" [:D] Ispravi me ako greshim. [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...