Jump to content

Desktop Screenshots


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ja kontam da ima više monitora

I ja sam mislio ali ti za to treba 16 monitora sa 1080p rezolucijom - drugim recima previse :-) Edited by djolodjolo
  • Downvote (-1) 1

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Najlogicnije objasnjenje je cetiri 4K monitora, sto se slaze s rezolucijom desktopa(rezolucija slike je cetiri puta 3840x2160), samo me interesuje sta moze da izbaci video signal na to u nekom normalnom broju herca, neka gomila Radeona spojena?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Najlogicnije objasnjenje je cetiri 4K monitora, sto se slaze s rezolucijom desktopa(rezolucija slike je cetiri puta 3840x2160), samo me interesuje sta moze da izbaci video signal na to u nekom normalnom broju herca, neka gomila Radeona spojena?

 

Titan / Quadro? Mislim da bi oni mogli bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Titan ti je bulja kartica u tom smislu, to je malo nasviran GeForce. Quadro s druge strane imaju one jace modele koji podrzavaju 4 displeja i 4K rezoluciju po displeju, tako da to moze biti opcija, mada je mozda najbolje da nam covek sam kaze [:D]

 

Edit: A "dock na sredini" logika pije vodu donekle, ali kazem opet je problem sta moze da prikaze sliku u toj rezoluciji. Tipa sve ove bolje kartice mogu da prikazu maksimalno 4K u 60Hz i to samo preko Display porta. Novi Mac Pro moze da prikaze 4k rezoluciju na tri monitora, ali ne moze da prikaze vecu rezoluciju na jednom monitoru. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...