Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haute Tension - zanimljiv horor/triler o dve drugarice koje idu u porodichnu kutju jedne od njih da uche, no tu je zli manijak koji sve pobije. nishta posebno originalno, ali je ok odradjeno, par finih scena i tako to. malo je kraj vetj prezhvakan i mozhda ne savrsheno uklopljen u ostatk filma.

House of 1000 Corpses - rezhiserski prvenac Roba Zombiea... Relativno zabavno, takodje bez ichega originalnog, ali lepo izgleda i ima par interesantnih dijaloga. Baby Firefly (Sheri Moon Zombie) je prilichno zanimljiva, mada ima iritantan glas.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aj da ozivimo ovaj topic

Uvek mi dobro dodje kad ne znam sta da gledam pogledam vase preporuke [:)]

Gledo upravo:

1) high noon (tacno u podne)

high%20noon.jpg

IMDB Link

Jedan od najboljih westerna sa Gary Cooper i Grace Kelly

Jes da akcije ima samo malo ali film mi se mnogo svideo

2)Donnie Darko

Donnie%20darko.jpg

IMDB Link

Ne volim mnogo ovakve filmove ali ovaj me je odusveio

obavezno pogledati(mada verujem da vecina jeste)

Link to comment
Share on other sites

ni MEAN MACHINE nije original film

sve je to remake nekog prastarog filma, ne znam kako se tacno zove, ali njemu se i igra ragbi

ali mean machine je filmcina, longest yard je kurcina

ja sam gledao juce crow - wicked prayer sa furlongom, tajorm i rid i onim likom sto glumi angela u bafi

film nije los,ali nekako je neozbiljan

kao vrana za decu :)

Link to comment
Share on other sites

gledao sam krdo filmova u zadnje vreme,ali cu da odvojim dva koja su mi simpa

Constant Gardener - Ralph Fines i Rachel Weisz, britanskom diplomati ubiju zenu u africi, jer mnogo velike i zle kompanije zele da zatashkaju njihove operacije. Ovako srocheno film ce svakoga da odbije, ali je u stvari dosta zanimljiv, a ralf je naravno kao i u svojim ostalim ulogama baja

Matador - Pirs Brosnan u ulozi placenog ubice koji sluchajno sretne drugog Amera u Meksiku, u kaficu. Vishe necu da pricham, dosta zanimljiv i nesvakidashnji film.

skinuo sam josh i Broken Flowers, Narniu, Transamericu, Memoirs of a Geisha, ali o tome comment kad odgledam :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovako napistte ko halji a ne samo ime filma

Ja sam jutors gledo

1)Out for Kill sa stivenom Sigalom- gori film u zivotu nisam gledo.Ne gubtite vreme

2)Vera Cruz

IMBD Link

B00005M1SJ.08.LZZZZZZZ.jpg

Jedan od dobrih westerna sa Gary Cooperom.Nije neki scenraio ni radnja ali ima dosta akcije i svaka preporuka za filmove tog tipa

Link to comment
Share on other sites

odgledah betman begins pre par dana

odushevljen sam filmom,iako kapiram da je izbor glavnog glumca mogao biti bolji

Dal si normalan?!?

film je sranje, a glavni glumac je nikad bolji - Christian Bale je bolje glumio kad je bio klinac nego dve trecine danashnjih glumaca! (a sem toga super izgleda!!) Tokom celog filma smaraju sa klasichnom bljutavom forom - pobili mu roditelje (ko da je jedini na svetu osto siroche) pa tvoji roditelji bi ovo, tvoji roditelji ono...bili ponosni...mislim, tako patetishu da je to strashno

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Dal si normalan?!?

film je sranje, a glavni glumac je nikad bolji - Christian Bale je bolje glumio kad je bio klinac nego dve trecine danashnjih glumaca! (a sem toga super izgleda!!) Tokom celog filma smaraju sa klasichnom bljutavom forom - pobili mu roditelje (ko da je jedini na svetu osto siroche) pa tvoji roditelji bi ovo, tvoji roditelji ono...bili ponosni...mislim, tako patetishu da je to strashno

Бејл је фаца само таква, глумчина, уз то је Православац и ожењен Српкињом [8D]

Бетмен ми је дојајан филм, одступа од стрипског клишеа претходних наставака, фантастично приказује његову трансформацију, једино је прича помало тривијална, мада је одрађена за медаљу. сви глумци на нивоу, ефекти на нивоу, мада ми недостаје нака бшшшшшш риба као Ким Бејсинџер или Мишел Фајфер, али не може се све...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

poslednje sam gledao legend of earthsea ili prevedeno legenda o zemljomorju, film je ok, mada u poredjenju sa knjigom nista posebno, no makar sam se zabavio dva i po sata koliko film traje :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dal si normalan?!?

film je sranje, a glavni glumac je nikad bolji - Christian Bale je bolje glumio kad je bio klinac nego dve trecine danashnjih glumaca! (a sem toga super izgleda!!) Tokom celog filma smaraju sa klasichnom bljutavom forom - pobili mu roditelje (ko da je jedini na svetu osto siroche) pa tvoji roditelji bi ovo, tvoji roditelji ono...bili ponosni...mislim, tako patetishu da je to strashno

Nema

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...