Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

problem flightplana je da je kraj RAZVUCHEN a ne zbrzhen, jedanostavno kad se "tajna" otkrije film se pretvara u losh die hard on a plane...jednostavno da je zavrseno sve u jednom dahu tj 2-3 min nakon sto suspens pukne film bi bio odlichan...

Link to comment
Share on other sites

problem flightplana je da je kraj RAZVUCHEN a ne zbrzhen, jedanostavno kad se "tajna" otkrije film se pretvara u losh die hard on a plane...jednostavno da je zavrseno sve u jednom dahu tj 2-3 min nakon sto suspens pukne film bi bio odlichan...

kad sam reko zbrzili mislio sam da je nekako losije odradjen od ostatka filma

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Ben Stiller vam je odvratan? omg n00bs [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mada kad pogledas, nikol je jedna od retkih top glumica koja se prihvata umetnickih (uslovno govoreci) filmova, a ne libi se da zaigra i u najvecim glupostima...

mel gibson u "znacima" je bez premca u tom domenu :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mel gibson u "znacima" je bez premca u tom domenu :))

off topik... mel gibson je king...

elem... skorije sam gledao oldboya, film me je odushevio... :)

+ Dr. Strangelove... vrishtao sam :)) josh jedan ekselent film

+ gradjanin kejn polse x dina odlican film :)

loshe stojim sa rechima, al nadoknadjujem osecanjima... [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

juche sam gledao koji noviji film da skinem, a koji necu gledati na predstojecem Festu i provalio sam da me nista posebno ne zanima. King Konga nisam hteo da skidam samo zbog specijalnih efekata, Minhen nisam nasao na habu, pa sam se vratio mojim omiljenim klasicima i odgledao sam Diplomca.

Benjamin, I'm not trying to seduce you

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Odgledao King Konga konachno...mrzi me da dizhem stari topic i detaljnije objashnjavam, ali film me je odushevio.

Iako ima nekoliko nedostataka, od kojih je najvishe vezano za deo na Skull Islandu, film je najjachi tamo gde i treba da bude najjachi - prikaz Konga i sam odnos i nachin na koji se isti razvija izmegju njega i Ann su odradjeni fantastichno.

Cyan je beshe imao onaj slogan "We create worlds"...mislim da Jackson zaista izrasta u majstora tog zanata - stvaranja fantastichnih svetova, samo na polju filmske umetnosti.

Thumbs up!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...