Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Silent Night, sad bio na BKTV, i dopao mi se. Nisam uleteo na pocetak bash, ipak sam pohvatao konce, i onako, lep, opusten film, hepi end naravno, losi postanu dobri i kako sve to vec ide. Ne ocekujte previshe, ipak je "tv film" u pitanju, ali je pitak. Ocena na imdbu 7.6

http://www.imdb.com/title/tt0338434/

Sad sam odgledao Eulogy, fenomenalan film, obavezno odgledajte, crna komedija, zaista feonomenalno.

Femke, Femke!

Link to comment
Share on other sites

kisskissbangbang.jpg

upravo stigoh iz takvuda ..

film je odlichan onako da chovek odmori mozak. savrshena kombinacija komedije, akcije .. ajde da kazem triler (mada mi nikad nije bilo do kraja jasno shta ljudi misle pod tim). Otkacheni Dauni Dzunior i Val Kilmar koji glumi gej detektiva. Par odlichnih fora na koje sam umro od smeha. Akcija je vishe komichna nego da prshti na sve strane. Dobri bataci Mikele Mongan (nigde nije imala neku zapazenu ulogu koliko znam). Definitivno dobra zabava.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Sinoc na raspalom pinku gledo "Paycheck"...hmmmmm...ideja je odlicna ali realizacija sux...od Dzona Vua sam ocekivao daleko vise...ako film ovom filmu ne pristupite kao jednoiposatnoj relaxaciji provalicete citavu galeriju nelogicnosti...

Sem ovog pogledao sam "Lord of War" koji je vrlo dobar...spominju se naravno i srbi :)))

definitivno vredi pogledati

fml

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoc bila toliko smorena da sam odgledala Marsh na Drinu od pochetka do kraja...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Revolver i Crash

Revolver je vrlo dobar film, mada prilichno tezhak

Crash (ne onaj sa Dzejms Spejderom vec sa Ryan Phillipom i Ludacrisom) je odlichna pricha o rasizmu gde niko nije bez predrasuda..

Link to comment
Share on other sites

Poslednje sto sam gledao je bio onaj nas ''Pogled sa Ajfelovog Tornja''

znaci strasno,do te mere je film los da je to strasno,a glumci,znaci festival lose glume,trash kamera koja zumira i ubrzava u isto vreme,aaahhhhh,kakvo sranje, nadam se da je neko uhapsen i pretucen zbog takvog filma

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

^^ Neverovatno!!! i ja sam odgledao Mars na Drinu, mada nisam bio toliko smoren, samo me je mrzelo da uradim nesto sto cu morati sada...

...je li nekome palo na pamet kako se u filmu ne pojavljuje Bata Zivotinja?

ma nije mene film smorio... nego me o5 muchi insomnija, pa tako...

a Bata Zivotinje vorovatno nema jer nije hteo da kvari "ugled" velikog partizana i komuniste koji jednim metkom ubija i po 10 nemaca...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

a Bata Zivotinje vorovatno nema jer nije hteo da kvari "ugled" velikog partizana i komuniste koji jednim metkom ubija i po 10 nemaca...

...verovatno je i glumio, ali je popizdeo kad mu je Zoran Radmilovic skinuo Ruzicu Sokic, pa je napustio projekat, je li...snimanje [:)]

kakva insomnia u 22h?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...