Jump to content

Shta ra....


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene kad tako nesto spuca, trudim se da razmisljam o tome. Znaci zabodem se na krevet, gledam u plafon i razmisljam. Tako me brze prodje...

E vidis, mene to samo rasplache :).

Dok sam furao cigare, onda dok popushim pola pakle, prodje me, al sad kad sam prestao, nemam pojma, pokushavam da zakopam sve u sebe lepo (znam da ne valja, al probao sam puno stvari), i prodje me... E sad, kad ce to lepo da eksplodira u meni, to samo Bog zna.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hm ... retko kada sam bash neraspolozhen, i to valjda zato sto me gadjaju stvari "u talasima" tj. kad se nesto skenja onda dodje 2-3 extra bonusa (otuda i "djavo sere na veliku gomilu"). U tim slucajevima imam nekoliko resenja:

a) Idem da vozim bajs ili shetam (i to bez 2 sata jednog od ta dva nista),

b) Pustim neku veselu muziku i pevam i tako ;),

c) Raduckam ... tekstovi, mailovi, sredjivanje itd itd.

Ako neko naleti od poznatih u tom trenutku volim da izadjem na neko pitjence/klopu ili slicno, i to pomogne.

Nikada ne sednem i ne razmisljam o tim stvarima jer ili ne mogu da utichem na to, ili se sve samo sredi vec sutra-prekosutra ako nema direktne veze sa mnom ili lepo nakon tog kuliranja sednem, napravim plan i reshim problem. Da nesto razmisljam i gubim vreme o tome nema poente.

Link to comment
Share on other sites

volim da sam sam sa svojim crnim mislima. pustim da me voze beskonacno dok me ne isrpe. tada shvatim da je "taj trenutak samo propustena petljica u tkanju tapiserije zivota" i bude mi momentalno mnogo bolje. [:)]

posle cirka i ortaci. i polako ulazim u euforiju...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vidim se/chujem sa ortacima

A sto bas sa ortacima? Zar nije zenskom bolje da se cuje sa zenskim drustvom, nekako kapiram da je ipak bolje medjusobno razumevanje. Tipa ako mene interesuje neki savet u vezi muvanja zena onda zovem drugaricu, ali ako me neka zena napusi pa sam zato u bedaku onda zovem ortake da pravimo male bonding :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ma oposite sex je uvek bolje drustvo...

pa nebi bas rekao... kad sam skenjam necu da me vidi riba ili drugarice... iscimam ili nekog do jaja druga ili uglavnom sidjem u kraj i nadjem nekog lika koga u fazonu vidjam 3-4 puta godisnje da idemo na has i udjem u skroz neku ludu spiku i zaboravim na sve..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...