Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci.. mega kreten...

trebao sam da budem na faxu posle 12 da widim sta mi bi sa molbom...

/me zaspao...

al na svu srecu, ortak je otisao.. nema jos nista, a sutra kod profe na blajv za prolaz [:p]

danas moram da se iskidam.. zavrsim ovu kafu, obavim par razgovora i kiddanjeee....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dosao sa faksa u 2, spremao sa tetkom musaku (dakle nisam sam sto automatski znachi nisam se nigde opekao, isekao, otrovao sebe i druge), posle idem na neki rodjendan i tako...

a veceras moram da napravim svoj urbanisticki plan za blokove u jurija gagarina....what to build there....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a veceras moram da napravim svoj urbanisticki plan za blokove u jurija gagarina....what to build there....

Kako sta? Pa romsko naselje [roflmao]

Prepio se sinoc, bio ortaku rodjendan pa smo bili na nekom ciganskom splavu. Danas naravno boli glava. Ali je ipak prajsless komentar mog ortaka kad sam sa njim komentarisao neke ribe za stolom pored:

-Rade, dobre ove ribe pored?

-Ma jok, belkinje...

[:D][:D][:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

koliko cujem odustali su zbog protesta gradjana od tog romskog naselja....

a ja sam imao ideju ( jer zadatak da isprojektujem nesto u jurija gagarina) da napravim nesto poput americkog Epkot centra ili pariskog Grada Nauke u sklopu parka La Villette (nesto kao park/centar moderne tehnologije , sto se zove i centar popularne tehnike a i umetnosti - http://www.cite-sciences.fr/english/indexFLASH.htm ) i to u bloku 67, posto se tu planira izgradnja univerzitetskog sela za potrebe Univerzijade 2009. a koji ce posle biti ili novi studentski grad ili socijalni stanovi ....

posto u jurija gagarina, ako se napravi onaj "vodeni svet" i ono sto pominju iza bloka 61, sigurno nece faliti sportski prostori a da o trgovini i ne govorim

btw, ortak ti je u pravu...

once you go black, there's no turning back

if it's white, that ain't right

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a ja sam imao ideju ( jer zadatak da isprojektujem nesto u jurija gagarina) da napravim nesto poput americkog Epkot centra ili pariskog Grada Nauke u sklopu parka La Villette (nesto kao park/centar moderne tehnologije , sto se zove i centar popularne tehnike a i umetnosti - http://www.cite-sciences.fr/english/indexFLASH.htm ) i to u bloku 67, posto se tu planira izgradnja univerzitetskog sela za potrebe Univerzijade 2009. a koji ce posle biti ili novi studentski grad ili socijalni stanovi ....

Hmm... ima onaj tehnoloski/biznis park sto su kao vec poceli da grade tamo gde je bio stari aerodrom, izmedju Omladinskih brigada i Tosinog bunara. Ne znam koliko se to poklapa sa tvojom idejom, ali je glupo praviti dve slicne stvari na tako malom rastojanju, imaj i to u vidu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja idem sutra u bg na sajam neki knjiga...

tj. idem u bg da vidim sha ima..sa skolicom..

skool sux ass.. [:p]

na neki sajam knjiga. nakupi se balona i flajera makar.

Izgleda da necu ove godine stici na sajam, majku mu staru poljubim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Danas sam na jos jednom mestu video da otvaraju onaj jos jedan restoran/fast food u lancu onih pod imenom "Ne! Dedu!" odnosno puno ime "Jedite kod Ne! Dedu!" i jos uvek mi nije jasno dal' ja to nisam dobro procitao kako se zove taj lokal, ili jesam ali ga pogresno akcentujem, ili ne razumem foru, pa ako ima neko ko zna o cemu se tu radi neka javi, bas bih voleo da znam da ako ikada tu nesto kupim pa me pitaju gde sam pazario, da znam sta da kazhem.

Inache sam dobio na poklon (zakasneli za rodjus) brzinometar za bajs, pa se zezam sa tim, montiram i citam ona uputstva posto me bas interesuje potpuni princip po kojem to radi.

Ah da, kupio sam i patike. Otvorio sam se i za one klasicne adidas tike, skroz su mi se dopale pa sam morao da ih uzmem. Inache sam pazario u Trefu posto su skoro 2000 jeftinije nego u Adidasu, pa se nadam da nisu zapravo Adidos ili Adiosdas ili tako nesto ;}

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...